ZÁPAS
20.08.19 | kvalifik. | Paul Valsecchi | Victor Ernaelsteen | 6-3, 7-64 | M15 Lambermont | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paul Valsecchi | Victor Ernaelsteen | |
1. podání % | 32/73 (44%) | 33/68 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/32 (72%) | 22/33 (67%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/41 (54%) | 14/35 (40%) |
Vyhrané break-bally | 4/8 (50%) | 3/5 (60%) |
Vyhrané body z returnu | 32/68 (47%) | 28/73 (38%) |
Vyhrané body celkem | 77/141 (55%) | 64/141 (45%) |
Dvojchyby | 9 | 2 |
Esa | 3 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
20.08.97, 26 Let
16 033 $
20.08.97, 26 Let
16 033 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Belgicko
22.03.00, 24 Let
22.03.00, 24 Let
Paul Valsecchi vs. Victor Ernaelsteen - Vzájemné zápasy
20.08.19 | kvalifik. | Paul Valsecchi | Victor Ernaelsteen | 6-3, 7-64 | detail zápasu | M15 Lambermont | antuka |
Paul Valsecchi form & Victor Ernaelsteen form
Paul Valsecchi - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu |
Victor Ernaelsteen - poslední zápasy
M25 Tavira - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Marcus Walters | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Luca Parenti | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Mezentsev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Forli - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Giovanni Calvano | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Noah Merre | 6-1, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Maikel De Boes | 7-5, 0-6, 10-8 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-72, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 4-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Martin Sabas | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Jie Cui | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Jakob Schnaitter | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-73, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
12.02.23 2. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 6-4, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Francois Musitelli | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Shinnosuke Hiramatsu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Koksijde - antuka | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Simon Beaupain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.22 kvalifik. | vs. Kody Pearson | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Sanisth Juneja | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Olivier Rojas | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Jing Long Weng | 2-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu |