ZÁPAS
15.04.19 | 1. kolo kval. | Paul Valsecchi | Denis Rogov | 6-1, 6-1 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
20.08.97, 26 Let
16 033 $
20.08.97, 26 Let
16 033 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
25.02.00, 24 Let
25.02.00, 24 Let
Paul Valsecchi vs. Denis Rogov - Vzájemné zápasy
15.04.19 | 1. kolo kval. | Paul Valsecchi | Denis Rogov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Paul Valsecchi form & Denis Rogov form
Paul Valsecchi - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu |
Denis Rogov - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Titouan Droguet | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Haithem Rabbouche | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Stefan Palosi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Mihailo Popovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Portmann | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Hungary F7 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Matthew Kandath | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Gleb Alekseenko | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Morocco F4 - antuka | ||||
06.08.18 kvalifik. | vs. Amine Zraidi | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Facundo Manuel Vauthay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Morocco F3 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Mohamed Adnaoui | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Samy Grace | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F11 - antuka | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Carles Batlle | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Jordi Puig Molina | 3-6, 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Spain F8 - antuka | ||||
20.03.17 | vs. Arnau Rodriguez Queralto | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Jordan Correia Passos Do Carmo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F5 - antuka | ||||
13.02.17 1. kolo kval. | vs. Alberto Romero De Avila Senise | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Morocco F9 - antuka | ||||
14.11.16 1. kolo kval. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Morocco F8 - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Ahmed Amine Herress | 5-7, 0-6 | detail zápasu |