ZÁPAS
17.11.19 | 1. kolo kval. | Paul Valsecchi | Aloys Johannes Willem Van Baal | 7-63, 6-1 | M15 Sarreguemines | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Paul Valsecchi | Aloys Johannes Willem Van Baal | |
1. podání % | 40/72 (56%) | 37/54 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/40 (75%) | 25/37 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 20/32 (63%) | 7/17 (41%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/7 (14%) |
Vyhrané body z returnu | 22/54 (41%) | 22/72 (31%) |
Vyhrané body celkem | 72/126 (57%) | 54/126 (43%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 1 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Aloys Johannes Willem Van Baal | |
0-0, 0-30 | ||
Paul Valsecchi | 0-1 | |
0-0, 15-15 | ||
0-2 | Aloys Johannes Willem Van Baal | |
0-0, 15-0 | ||
Paul Valsecchi | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Aloys Johannes Willem Van Baal | |
0-0 | ||
Paul Valsecchi | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Aloys Johannes Willem Van Baal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Paul Valsecchi | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Aloys Johannes Willem Van Baal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
7-63 |
2 | ||
0-0 | Aloys Johannes Willem Van Baal | |
0-0 | ||
Paul Valsecchi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
Paul Valsecchi | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-1 | Aloys Johannes Willem Van Baal | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Paul Valsecchi | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
Francúzsko
20.08.97, 26 Let
16 033 $
20.08.97, 26 Let
16 033 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
01.02.99, 25 Let
01.02.99, 25 Let
Paul Valsecchi vs. Aloys Johannes Willem Van Baal - Vzájemné zápasy
17.11.19 | 1. kolo kval. | Paul Valsecchi | Aloys Johannes Willem Van Baal | 7-63, 6-1 | detail zápasu | M15 Sarreguemines | koberec |
Paul Valsecchi form & Aloys Johannes Willem Van Baal form
Paul Valsecchi - poslední zápasy
M25 Maceio - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
12.09.23 kvalifik. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M25 Dubrovnik - antuka | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - skreč | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | detail zápasu |
Aloys Johannes Willem Van Baal - poslední zápasy
M15 Eupen - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Henry Lieberman | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 0-1, - Aloys Johannes Willem Van Baal - skreč | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Sergeyev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Alessandro Pecci | 1-6, 7-5, 15-17 | detail zápasu | |
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.12.22 2. kolo kval. | vs. Antoine Vincent | 5-7, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Filipe Grebentsov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Lewie Lane | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.08.22 2. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Adrien Gobat | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Max Van Nunen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Den - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Akira Santillan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.06.22 kvalifik. | vs. Danylo Veremeychuk | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Kokoro Isomura | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Christian Teszari | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Evgeny Philippov | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Zi Hui Chen | 7-60, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.22 2. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu |