ZÁPAS
07.01.19 | 1. kolo kval. | Pau Perez Contri | Gregorio Cordonnier | 7-64, 1-6, 11-9 | M15 Manacor | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
07.12.01, 22 Let
07.12.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
02.02.96, 28 Let
16 772 $
02.02.96, 28 Let
16 772 $
Pau Perez Contri vs. Gregorio Cordonnier - Vzájemné zápasy
07.01.19 | 1. kolo kval. | Pau Perez Contri | Gregorio Cordonnier | 7-64, 1-6, 11-9 | detail zápasu | M15 Manacor | antuka |
Pau Perez Contri form & Gregorio Cordonnier form
Pau Perez Contri - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.12.19 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 7-5, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Rishab Agarwal | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Goncalo Falcao | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Anton Desyatnik | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Huelva - antuka | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Albert Alcaraz Ivorra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Murcia - antuka | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - antuka | ||||
08.01.19 kvalifik. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 0-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
07.01.19 1. kolo kval. | vs. Gregorio Cordonnier | 7-64, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Daniel Etcheverry | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F6 - antuka | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
24.07.17 1. kolo kval. | vs. Carles Anton Talaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F22 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Gregorio Cordonnier - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Franco Feitt | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Hans Peter Kaufmann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.01.20 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
19.01.20 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.20 2. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Mohamed Alaa Gourar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
06.12.19 čtvrtfinále | vs. Nicolas Mejia | 7-5, 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
05.12.19 2. kolo | vs. Sebastian Eguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
03.12.19 1. kolo | vs. Raheel Manji | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Mwendwa Mbithi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Sebastian Eguez | 7-5, 5-7, 11-9 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Matt Mcbride | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Mariano Silberstein | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Jesper Andi Jorgensen | 4-6, 6-4, 10-12 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Gustav Theilgaard | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Niklas Guttau | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Fausto Tabacco | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Jacopo Gribling | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Rhys Searant | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Bjorn Nareyka | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 4-6 | detail zápasu |