ZÁPAS
15.08.16 | 1. kolo kval. | Patrick Nystroem | Torben Steinorth | 6-4, 6-1 | Germany F11 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nemecko
02.02.95, 29 Let
02.02.95, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
22.01.99, 25 Let
22.01.99, 25 Let
Patrick Nystroem vs. Torben Steinorth - Vzájemné zápasy
15.08.16 | 1. kolo kval. | Patrick Nystroem | Torben Steinorth | 6-4, 6-1 | detail zápasu | Germany F11 | antuka |
Patrick Nystroem form & Torben Steinorth form
Patrick Nystroem - poslední zápasy
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
02.10.18 2. kolo kval. | vs. Marc Sieber | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo kval. | vs. Nikola Vasic (BIH) | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Italy F26 - antuka | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Fred Simonsson | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.09.18 kvalifik. | vs. Federico Marchetti | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Austria F6 - antuka | ||||
07.08.17 kvalifik. | vs. Toby Martin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.17 1. kolo kval. | vs. Ludvig Aaes | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Francesco Moncagatto | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Austria F3 - antuka | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Austria F2 - antuka | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Matthias Essl | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.07.17 kvalifik. | vs. Alexander Weis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Germany F15 - koberec | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Aleksa Bucan | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.10.16 kvalifik. | vs. Jurgen Briand | 3-6, 7-65, 2-6 | detail zápasu | |
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Yannick Stephan Born | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Germany F14 - tvrdý I. | ||||
10.10.16 2. kolo kval. | vs. Christopher Hutterer | 7-610, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.16 kvalifik. | vs. Raphael Baltensperger | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Alexander Braun | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F13 - koberec | ||||
05.10.16 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.16 2. kolo kval. | vs. Bennet Stephan | 3-6, 7-61, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.16 kvalifik. | vs. Sharmal Dissanayake | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Germany F11 - antuka | ||||
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Daniel Czepielewski | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Oberstaufen Challenger - antuka | ||||
19.07.14 1. kolo kval. | vs. Jannis Liniger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F2 - tvrdý I. | ||||
13.01.14 1. kolo kval. | vs. Ivan Gomez Mantilla | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
Germany F13 - antuka | ||||
05.08.13 1. kolo | vs. Martin Fafl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oberstaufen Challenger - antuka | ||||
21.07.13 kvalifik. | vs. Stephan Fransen | 6-73, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
20.07.13 1. kolo kval. | vs. Colin Ebelthite | 6-3, 6-1 | detail zápasu |
Torben Steinorth - poslední zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Thibault Frumholz | 6-73, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Forbach - koberec | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Mika Lipp | 6-4, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Joris Hoogland | 6-75, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Taym Alazmeh | 7-61, 6-75, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Uslar - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 1-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. John Sperle | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Petr Vojtech | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Dario Drebenstedt | 6-4, 4-1, Dario Drebenstedt - skreč | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
01.09.22 1. kolo | vs. Florian Broska | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 0-6, 6-3, 14-12 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Mark Wallner | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
22.08.22 kvalifik. | vs. Leonardo Catani | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Amer Naow | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Jakob Aichhorn | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Tomas Papik | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wetzlar - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Fred Olivier Schommer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.08.19 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 6-74, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.19 1. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.19 kvalifik. | vs. Pascal Meis | 5-7, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
Germany F12 - antuka | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-4, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Germany F9 - antuka | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Kurt Lacount | 6-0, 6-1 | detail zápasu |