USA
09.03.90, 34 Let
19 444 $
09.03.90, 34 Let
19 444 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
07.11.94, 29 Let
07.11.94, 29 Let
Patrick Daciek vs. Graham Alrutz - Vzájemné zápasy
13.11.17 | Patrick Daciek | Graham Alrutz | 6-1, 6-0 | detail zápasu | USA F37 | antuka |
Patrick Daciek form & Graham Alrutz form
Patrick Daciek - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
04.07.20 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.20 1. kolo | vs. Carter Bradford | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Hunter Reese | 6-2, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Stefan Storch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Spencer Brachman | 6-3, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.20 1. kolo | vs. Hunter Reese | 7-6, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Preston Touliatos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Perego | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Orlando - antuka | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Aidan Mayo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Crawford | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
07.05.19 kvalifik. | vs. Alan Kohen | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Marcel Andres Betancourt | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
USA F32 - antuka | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Nick Hardt | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
16.11.18 čtvrtfinále | vs. Nuno Borges | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.18 1. kolo | vs. Trent Bryde | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.11.18 kvalifik. | vs. Maxime Lapraille | Maxime Lapraille - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Christopher Rosensteel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.18 | vs. Jonathan Baker | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
USA F30 - antuka | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Rowland Phillips | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.18 1. kolo kval. | vs. Ion Efrim | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
03.11.18 | vs. Andrea Caligiana | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
USA F29 - antuka | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Zhe Zhou | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.10.18 | vs. Sean Presson | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
USA F18 - antuka | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Ryan Goetz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.18 2. kolo kval. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.18 kvalifik. | vs. John Speicher | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Paul Midgley | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
20.06.18 kvalifik. | vs. Karl Poling | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Graham Alrutz - poslední zápasy
USA F37 - antuka | ||||
13.11.17 | vs. Patrick Daciek | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F22 - antuka | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Mason Beiler | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
01.05.17 | vs. Bryant Mohns | 6-3, 1-5, - Graham Alrutz - skreč | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
17.04.17 | vs. Ansel Bivens | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F9 - antuka | ||||
27.02.17 | vs. Collin Johns | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F8 - antuka | ||||
20.02.17 | vs. Kooros Ghasemi | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
USA F7 - antuka | ||||
13.02.17 | vs. Hillel Rousseau | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F6 - antuka | ||||
30.01.17 | vs. Zeki Horoz | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.17 1. kolo kval. | vs. Rafael Gentil | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
16.01.17 | vs. Mwendwa Mbithi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F3 - antuka | ||||
09.01.17 | vs. Ivan Kalinin | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Winnetka Challenger - tvrdý | ||||
02.07.16 1. kolo kval. | vs. Daniel Hobart | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F22 - antuka | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Malik Bhatnagar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F20 - antuka | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.06.16 1. kolo kval. | vs. Constantinos Papavasiliou | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F8 - tvrdý | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Itay Levi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F7 - tvrdý | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
18.04.16 | vs. Victor Segantini Bertoldo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F9 - antuka | ||||
29.02.16 | vs. Sean Burnette | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F6 - antuka | ||||
01.02.16 | vs. Agustin Moreno | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
18.01.16 | vs. Francesco Mowrey | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F23 - tvrdý | ||||
27.07.15 1. kolo kval. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Binghamton Challenger - tvrdý | ||||
18.07.15 1. kolo kval. | vs. Bernardo Casares | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F18 - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Mitchell Dobek | 7-66, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.15 2. kolo kval. | vs. Daniel Grunberger | 0-4, - Graham Alrutz - skreč | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
11.05.15 | vs. Grayson M. Goldin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F15 - antuka | ||||
04.05.15 | vs. Ognjen Samardzic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
27.04.15 | vs. Enrique Gonzalez | 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
USA F13 - tvrdý | ||||
13.04.15 1. kolo kval. | vs. Timothy Chima Ihezie | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.04.15 2. kolo kval. | vs. Jesus Bandres | 0-6, 1-6 | detail zápasu |