ZÁPAS
27.07.17 | čtvrtfinále | Pascal Brunner | Jose Pereira | 6-3, 6-0 | Austria F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Pascal Brunner | Jose Pereira | |
1. podání % | 29/48 (60%) | 28/44 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 24/29 (83%) | 13/28 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 9/16 (56%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 22/44 (50%) | 13/48 (27%) |
Vyhrané body celkem | 57/92 (62%) | 35/92 (38%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pascal Brunner vs. Jose Pereira - Vzájemné zápasy
27.07.17 | čtvrtfinále | Pascal Brunner | Jose Pereira | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Austria F4 | antuka |
Pascal Brunner form & Jose Pereira form
Pascal Brunner - poslední zápasy
Hungary F7 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.08.18 1. kolo | vs. Samuel Puskar | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
Slovakia F3 - antuka | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 6-3, 6-73 | detail zápasu | |
08.08.18 1. kolo | vs. Ivan Kosec | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Padova Challenger - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Bastian Malla | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
28.06.18 čtvrtfinále | vs. Lukas Rosol | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
27.06.18 2. kolo | vs. Rio Noguchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.18 1. kolo | vs. David Pichler | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hungary F4 - antuka | ||||
15.06.18 čtvrtfinále | vs. Lenny Hampel | - | detail zápasu | |
13.06.18 2. kolo | vs. Petr Michnev | 6-2, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
12.06.18 1. kolo | vs. Levente Godry | 6-0, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
03.06.18 2. kolo kval. | vs. Marek Jaloviec | 4-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
03.06.18 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ostrava Challenger - antuka | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Marko Tepavac | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F15 - antuka | ||||
20.04.18 čtvrtfinále | vs. Rudolf Molleker | 7-62, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.18 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
17.04.18 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
12.04.18 2. kolo | vs. Alexis Musialek | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.18 1. kolo | vs. Leonid Mazo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Croatia F1 - antuka | ||||
09.03.18 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | - | detail zápasu | |
08.03.18 1. kolo | vs. Samuel Bensoussan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F5 - antuka | ||||
09.02.18 čtvrtfinále | vs. Flavio Cipolla | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.18 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.18 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 6-2, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F4 - antuka | ||||
01.02.18 2. kolo | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
31.01.18 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Petr Nouza | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.17 1. kolo | vs. Lukas Vejvara | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.11.17 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-0, 6-2 | detail zápasu |
Jose Pereira - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Kaichi Uchida | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Laelson Rodrigues | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lucio Ratti | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Joaquim Almeida | 5-7, 0-2, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rafael Ferreira | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 3-6, 0-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marcio Eduardo Silva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 4-6, 1-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
13.10.23 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 2-3, - Jose Pereira - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Thiago Guglieri | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 3-4, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Jefferson Wendler Filho | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Matheus Albieri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Salvador Price | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Pedro Boscardin Dias | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Marc Majdandzic | 6-4, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Guinard | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 4-6 | detail zápasu |