ZÁPAS
19.08.18 | finále | Paolo Lorenzi | Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-4 | Cordenons Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Paolo Lorenzi | Mate Valkusz | |
1. podání % | 47/85 (55%) | 53/88 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/47 (64%) | 32/53 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/38 (55%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 4/5 (80%) |
Vyhrané body z returnu | 37/88 (42%) | 34/85 (40%) |
Vyhrané body celkem | 88/173 (51%) | 85/173 (49%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Paolo Lorenzi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Paolo Lorenzi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Paolo Lorenzi | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40 | ||
3-2 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Paolo Lorenzi | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paolo Lorenzi | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paolo Lorenzi | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paolo Lorenzi | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Paolo Lorenzi | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Paolo Lorenzi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
3 | ||
Paolo Lorenzi | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Paolo Lorenzi | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Mate Valkusz | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Paolo Lorenzi | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Paolo Lorenzi | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Paolo Lorenzi | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Mate Valkusz | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Paolo Lorenzi vs. Mate Valkusz - Vzájemné zápasy
19.08.18 | finále | Paolo Lorenzi | Mate Valkusz | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | Cordenons Challenger | antuka |
Paolo Lorenzi form & Mate Valkusz form
Paolo Lorenzi - poslední zápasy
New York - tvrdý | ||||
26.08.21 2. kolo kval. | vs. Maxime Janvier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.21 1. kolo kval. | vs. Joao Sousa | 7-65, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
Verona Challenger - antuka | ||||
18.08.21 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.21 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
09.08.21 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Newport - tráva | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Maxime Cressy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
22.06.21 1. kolo kval. | vs. Botic Van De Zandschulp | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Forli Challenger - antuka | ||||
14.06.21 1. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Orlando 2 - tvrdý | ||||
07.06.21 1. kolo | vs. Sam Riffice | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
25.05.21 1. kolo kval. | vs. Taro Daniel | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Biella 6 - antuka | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Tomas Martin Etcheverry | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
Biella 5 - antuka | ||||
03.05.21 1. kolo | vs. Federico Gaio | 7-63, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Rome 2 - antuka | ||||
26.04.21 1. kolo | vs. Alexandre Muller | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Rome 1 - antuka | ||||
21.04.21 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.04.21 1. kolo | vs. Yannick Maden | 7-64, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.03.21 kvalifik. | vs. Jason Jung | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.21 1. kolo kval. | vs. Joao Menezes | 3-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
Acapulco - tvrdý | ||||
13.03.21 1. kolo kval. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya 2 - antuka | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Akira Santillan | 7-5, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Antalya Challenger - antuka | ||||
29.01.21 2. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 6-3, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
28.01.21 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý I. | ||||
18.01.21 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
11.01.21 1. kolo kval. | vs. John-Patrick Smith | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
02.12.20 2. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
30.11.20 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
31.10.20 1. kolo kval. | vs. Alejandro Davidovich Fokina | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
14.10.20 2. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.20 1. kolo | vs. Ulises Blanch | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Mate Valkusz - poslední zápasy
Estoril - antuka | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - skreč | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detail zápasu |