ZÁPAS
13.05.19 | kvalifik. | Pak Long Yeung | Hu Liu | 6-2, 3-0, - skreč | M25 Luan | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Pak Long Yeung | Hu Liu | |
1. podání % | 15/32 (47%) | 11/27 (41%) |
Vyhrané body z 1.podání | 12/15 (80%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/17 (59%) | 4/16 (25%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 1/2 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 18/27 (67%) | 10/32 (31%) |
Vyhrané body celkem | 40/59 (68%) | 19/59 (32%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Pak Long Yeung | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Hu Liu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Pak Long Yeung | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Hu Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pak Long Yeung | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Hu Liu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Pak Long Yeung | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Hu Liu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Pak Long Yeung | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Hu Liu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Pak Long Yeung | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Hu Liu | |
0-0 | ||
3-0 |
3 | ||
- skreč |
Hongkong
14.02.95, 29 Let
22 104 $
14.02.95, 29 Let
22 104 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
08.07.98, 25 Let
08.07.98, 25 Let
Pak Long Yeung vs. Hu Liu - Vzájemné zápasy
28.05.19 | kvalifik. | Pak Long Yeung | Hu Liu | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 Luzhou | tvrdý |
13.05.19 | kvalifik. | Pak Long Yeung | Hu Liu | 6-2, 3-0, Hu Liu - skreč | detail zápasu | M25 Luan | tvrdý |
Pak Long Yeung form & Hu Liu form
Pak Long Yeung - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
06.03.20 | vs. Jerzy Janowicz | 7-65, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.20 2. kolo | vs. Thomas Laurent | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.02.20 1. kolo | vs. Aziz Kijametovic | 7-65, 1-6, 7-64 | detail zápasu | |
24.02.20 kvalifik. | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Daniele Pasini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Goran Duquesne | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.20 semifinále | vs. Thomas Laurent | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Majed Kilani | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Sam Taylor | 4-6, 6-2, 3-10 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Boris Pokotilov | 3-6, 6-1, 12-10 | detail zápasu | |
27.01.20 kvalifik. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Skander Ben Fraj | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hong - tvrdý | ||||
08.01.20 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Simon Freund | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Shunsuke Wakita | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Peter Goldsteiner | 5-7, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.19 kvalifik. | vs. Jirat Navasirisomboon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Yacoub Makzoume | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
22.09.19 2. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Xiaoyang Zhang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
14.09.19 | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Justin Barki | 7-64, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.19 kvalifik. | vs. Sergey Shipilov | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Jeremy Nahor | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Rhett Purcell | 3-6, 5-7 | detail zápasu |
Hu Liu - poslední zápasy
M15 Nanchang - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Kousuke Ogura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Nanchang - antuka | ||||
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.19 1. kolo kval. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Qujing - tvrdý I. | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Hanyi Liu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sida Zeng | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
25.06.19 1. kolo | vs. Runhao Hua | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hengyang - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Sheng Hao Zhou | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Haoyuan Huang | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Shenzhen - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Arsenije Zlatanovic | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
28.05.19 kvalifik. | vs. Pak Long Yeung | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Xingyu Zou | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Luan - tvrdý | ||||
13.05.19 kvalifik. | vs. Pak Long Yeung | 2-6, 0-3, - Hu Liu - skreč | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wuhan - tvrdý | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Wuhan - tvrdý | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Yuanfeng Li | 6-2, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
13.01.19 1. kolo kval. | vs. Francesco Bessire | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anning - antuka | ||||
09.01.19 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F6 - tvrdý | ||||
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Matic Spec | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Marlino Pascual | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F5 - tvrdý | ||||
02.10.18 kvalifik. | vs. Chanchin Sookton-Eng | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.18 2. kolo kval. | vs. Vorachon Rakpuangchon | Vorachon Rakpuangchon - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Rui-Xuan Wang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Thailand F4 - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 6-2, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sivakron Cherdjumlong | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
China F13 - antuka | ||||
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Liran Chen | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
China F12 - antuka | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Aoran Wang | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.08.18 2. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 7-64, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
12.08.18 kvalifik. | vs. Luca Castelnuovo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Wai Yu Kai | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
China F10 - tvrdý | ||||
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Zhe Zhou | 4-6, 4-6 | detail zápasu |