ZÁPAS
07.11.19 | 2. kolo | Pablo Vivero Gonzalez | Stijn Pel | 6-1, 6-2 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Pablo Vivero Gonzalez | Stijn Pel | |
1. podání % | 24/45 (53%) | 32/62 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/24 (79%) | 16/32 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/21 (67%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 32/62 (52%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 65/107 (61%) | 42/107 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 6 |
Esa | 9 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Stijn Pel | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Stijn Pel | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Stijn Pel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Stijn Pel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Stijn Pel | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
3-1 | Stijn Pel | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Stijn Pel | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Pablo Vivero Gonzalez | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Stijn Pel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Holandsko
24.04.02, 21 Let
24.04.02, 21 Let
Pablo Vivero Gonzalez vs. Stijn Pel - Vzájemné zápasy
07.11.19 | 2. kolo | Pablo Vivero Gonzalez | Stijn Pel | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Pablo Vivero Gonzalez form & Stijn Pel form
Pablo Vivero Gonzalez - poslední zápasy
M25 Santander - antuka | ||||
24.08.21 1. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 2-6, 0-3, - Pablo Vivero Gonzalez - skreč | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
28.07.21 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Reese Stalder | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Majadahonda - antuka | ||||
04.05.21 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Villena - tvrdý | ||||
04.02.21 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
03.02.21 1. kolo | vs. Lluc Mir Anglada | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
04.12.20 čtvrtfinále | vs. Alvaro Lopez San Martin | 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.20 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
02.12.20 1. kolo | vs. Alejandro Garcia | 7-67, 7-61 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.10.20 1. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.20 semifinále | vs. Gijs Brouwer | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.20 čtvrtfinále | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
22.10.20 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.20 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.20 finále | vs. Felix Corwin | 7-5, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.20 semifinále | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.20 čtvrtfinále | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.20 2. kolo | vs. Justin Butsch | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.20 1. kolo | vs. Wally Thayne | 6-76, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Porto - tvrdý | ||||
30.09.20 1. kolo | vs. Mischa Zverev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
23.02.20 finále | vs. Robin Stanek | 6-3, Robin Stanek - skreč | detail zápasu | |
22.02.20 semifinále | vs. Oleksii Krutykh | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.02.20 čtvrtfinále | vs. Ryan Nijboer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.20 2. kolo | vs. Vaughn Hunter | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
19.02.20 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.20 čtvrtfinále | vs. Oleksii Krutykh | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.02.20 2. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Stijn Pel - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-76, 6-77 | detail zápasu | |
M25 Creteil - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Liova Ajavon | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Phoenix Weir | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Lannion - tvrdý I. | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Leonardo Malgaroli | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Fondriest | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-5, - Stijn Pel - skreč | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Alexandre Aubriot | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kevin Edengren | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 2-6, 0-2, - Stijn Pel - skreč | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Florent Bax | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 3-1, Siddharth Vishwakarma - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Aryan Shah | 1-0, Aryan Shah - skreč | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Ammar Elamin | 7-64, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Salman Alhassani | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Davud Amirov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Elgin Khoeblal | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.08.23 kvalifik. | vs. Tomi Van Den Ham | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Skripaev | 6-1, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Eero Vasa | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Raphael Calzi | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu |