ZÁPAS
07.10.19 | 1. kolo kval. | Pablo Llamas Ruiz | Zakhar Trapeznikov | 6-3, 6-2 | Roja de | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
07.04.98, 26 Let
07.04.98, 26 Let
Pablo Llamas Ruiz vs. Zakhar Trapeznikov - Vzájemné zápasy
07.10.19 | 1. kolo kval. | Pablo Llamas Ruiz | Zakhar Trapeznikov | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Roja de | antuka |
Pablo Llamas Ruiz form & Zakhar Trapeznikov form
Pablo Llamas Ruiz - poslední zápasy
Barcelona - antuka | ||||
13.04.24 1. kolo kval. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Estoril - antuka | ||||
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Hubert Hurkacz | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.04.24 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
31.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | detail zápasu |
Zakhar Trapeznikov - poslední zápasy
M25 Sion - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Carlo Venturini | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ronan Jachuck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Ilias Zimmermann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Benjamin Ginefri | 4-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Carles Hernandez | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Brian Campos Barrios | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-71, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |