ZÁPAS
11.03.18 | 2. kolo kval. | Pablo Llamas Ruiz | Xavier Gabarro | 6-0, 6-2 | Spain F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
16.10.99, 24 Let
16.10.99, 24 Let
Pablo Llamas Ruiz vs. Xavier Gabarro - Vzájemné zápasy
01.10.19 | 1. kolo | Pablo Llamas Ruiz | Xavier Gabarro | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | M15 Sabadell | antuka |
11.03.18 | 2. kolo kval. | Pablo Llamas Ruiz | Xavier Gabarro | 6-0, 6-2 | detail zápasu | Spain F6 | antuka |
Pablo Llamas Ruiz form & Xavier Gabarro form
Pablo Llamas Ruiz - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
23.03.24 semifinále | vs. Henrique Rocha | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 6-2, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Jan Choinski | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 7-65, 0-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Landaluce | 6-76, 0-1, - Pablo Llamas Ruiz - skreč | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 7-5, 1-6 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
11.02.24 kvalifik. | vs. Maxime Cressy | 7-66, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Martin Damm | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Holger Rune | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Gigante | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diallo | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.01.24 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bolt | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Gilles Arnaud Bailly | 6-75, 7-5, 6-75 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Andrea Vavassori | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Seville Challenger - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Calvin Hemery | 2-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-77, 6-4, 6-4 | detail zápasu |
Xavier Gabarro - poslední zápasy
M15 Sabadell - antuka | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Robin Mick Bucher | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
24.05.22 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Marc Ros Mesas | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-75, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Guillem Puentes Gabriel | 6-4, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Eero Vasa | 6-4, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Kirill Mishkin | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Jesus Martinez Garcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - antuka | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.09.21 kvalifik. | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-77, 11-9 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ruben Serrano Madrid | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 6-2, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Pedro Araujo | 7-5, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Daniel Rincon | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sean Cuenin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Antonio Prat | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
30.11.20 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villena - antuka | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 0-3 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
09.11.20 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.20 kvalifik. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 2-6 | detail zápasu |