ZÁPAS
10.07.20 | 1. kolo | Pablo Carreno-Busta | Carlos Taberner | 6-3, 6-0 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-30 | ||
Pablo Carreno-Busta | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
1-1 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Pablo Carreno-Busta | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-2 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Pablo Carreno-Busta | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Carreno-Busta | 4-3 | |
0-0, 30-0 | ||
5-3 | Carlos Taberner | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Pablo Carreno-Busta | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Pablo Carreno-Busta | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40 | ||
3-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-30 | ||
Pablo Carreno-Busta | 4-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Carlos Taberner | |
0-0, 15-0, 15-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Pablo Carreno-Busta vs. Carlos Taberner - Vzájemné zápasy
15.07.21 | 2. kolo | Pablo Carreno-Busta | Carlos Taberner | 7-5, 6-3 | detail zápasu | Hamburg | antuka |
10.07.20 | 1. kolo | Pablo Carreno-Busta | Carlos Taberner | 6-3, 6-0 | detail zápasu | All Lower | antuka |
Pablo Carreno-Busta form & Carlos Taberner form
Pablo Carreno-Busta - poslední zápasy
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 6-70 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Alicante Challenger - tvrdý | ||||
02.10.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
13.02.23 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-2, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 6-4, 6-75, 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
17.01.23 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 7-64, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
11.01.23 2. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
23.11.22 | vs. Marin Cilic | 7-5, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
03.11.22 3. kolo | vs. Tommy Paul | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.11.22 2. kolo | vs. Denis Shapovalov | 7-62, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.22 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Basel - tvrdý I. | ||||
28.10.22 čtvrtfinále | vs. Carlos Alcaraz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.10.22 2. kolo | vs. Dominic Stricker | 7-5, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.22 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Naples - tvrdý | ||||
21.10.22 2. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Gijon - tvrdý I. | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-716 | detail zápasu | |
12.10.22 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
Sofia - tvrdý I. | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
04.09.22 4. kolo | vs. Karen Khachanov | 6-4, 3-6, 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.22 3. kolo | vs. Alex De Minaur | 6-1, 6-1, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
31.08.22 2. kolo | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-4, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
29.08.22 1. kolo | vs. Dominic Thiem | 7-5, 6-1, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Miomir Kecmanovic | 6-1, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
14.08.22 finále | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.08.22 semifinále | vs. Daniel Evans | 7-5, 6-77, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Jack Draper | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.22 3. kolo | vs. Jannik Sinner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.22 2. kolo | vs. Holger Rune | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Matteo Berrettini | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Carlos Taberner - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. David Jorda Sanchis | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 6-3, 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 2-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Glasgow Challenger - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 5-7, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Gianluca Mager | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Damien Wenger | 7-64, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Martin Estevarena | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 3-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-2, 6-76 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Oleksii Krutykh | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
Szczecin Challenger - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Petr Nouza | 5-7, 4-6 | detail zápasu |