ZÁPAS
18.02.20 | kvalifik. | Otto Virtanen | Egor Novikov | 6-1, 4-1, - skreč | M25 Aktobe | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Otto Virtanen | Egor Novikov | |
1. podání % | 23/31 (74%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/23 (91%) | 6/17 (35%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/8 (38%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 19/28 (68%) | 7/31 (23%) |
Vyhrané body celkem | 43/59 (73%) | 16/59 (27%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 6 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
12.09.01, 22 Let
12.09.01, 22 Let
Otto Virtanen vs. Egor Novikov - Vzájemné zápasy
18.02.20 | kvalifik. | Otto Virtanen | Egor Novikov | 6-1, 4-1, Egor Novikov - skreč | detail zápasu | M25 Aktobe | tvrdý I. |
Otto Virtanen form & Egor Novikov form
Otto Virtanen - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Roberto Bautista Agut | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Jurij Rodionov | 6-73, 7-67, 6-2 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 finále | vs. Daniel Masur | 6-74, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
09.03.24 semifinále | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Remy Bertola | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Oscar Otte | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Pau Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 finále | vs. Leandro Riedi | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Lucas Pouille | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Lamasine | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
Manama Challenger - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Quimper Challenger - tvrdý I. | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Harold Mayot | - | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 1-6, 4-1, Kyrian Jacquet - skreč | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
Hong Kong - tvrdý | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Marc-Andrea Huesler | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
24.11.23 Rubber 1 | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
21.11.23 | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Brest Challenger - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Constant Lestienne | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Egor Novikov - poslední zápasy
M25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Siddhant Banthia | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Ramazan Chaushogly | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 6-1, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Tristan Nitschke | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.23 2. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Joan Nadal | 6-1, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Mateo Del Pino | 2-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Austin Johnson | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 6-76, 2-0, Filippo Speziali - skreč | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mitric | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 0-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Filippo Verdese | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Matija Zugic | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Fuat Mizanoglu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 6-4, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 2-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Mert Alkaya | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.22 kvalifik. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 0-5, - Egor Novikov - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 1-6, 7-65, 7-10 | detail zápasu |