ZÁPAS
20.08.18 | kvalifik. | Osgar O'Hoisin | Alec Adamson | - nenastoupil(a/i) | Portugal F16 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Osgar O'Hoisin vs. Alec Adamson - Vzájemné zápasy
20.08.18 | kvalifik. | Osgar O'Hoisin | Alec Adamson | Alec Adamson - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | Portugal F16 | tvrdý |
Osgar O'Hoisin form & Alec Adamson form
Osgar O'Hoisin - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. David Quayle | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Lenny Petit | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Andre Kock | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ofer Hacohen | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 6-3, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Pere Prat Turro | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Evan Furness | 4-3, Evan Furness - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 kvalifik. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 3-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.02.24 | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Alex Kobelt | 6-4, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Noah Schachter | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Victor Lilov | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Jonathan Sorbo | - | detail zápasu | |
M25 Edmonton - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Saint - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Taha Baadi | 6-3, 6-711, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Ryuhei Azuma | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Oren Vasser | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Danil Panarin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Alec Adamson - poslední zápasy
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo | vs. Alexander Sarkissian | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
25.09.20 1. kolo | vs. Toby D. Boyer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.09.20 1. kolo | vs. Gage Brymer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 4-6, 4-5 | detail zápasu | |
22.09.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.20 1. kolo | vs. Eric Hadigian | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 1-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
15.09.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-71, 4-5 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Nick Chappell | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.20 1. kolo | vs. Raymond Sarmiento | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.08.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-1, 4-6, 2-10 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo | vs. Djurabeck Karimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.20 1. kolo | vs. Reese Stalder | 7-5, 6-75, 10-4 | detail zápasu | |
16.08.20 1. kolo | vs. Luis Humberto Lopez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.20 1. kolo | vs. Martin Redlicki | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.07.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.07.20 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.07.20 1. kolo | vs. Brayden Schnur | 7-5, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
04.07.20 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 7-5, 4-6, 13-11 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Omni Kumar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Felix Corwin | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Shahin Khaledan | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
13.01.20 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 7-65, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Los - tvrdý | ||||
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Valentin Royer | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Valentin Royer | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Meshref - tvrdý | ||||
01.11.19 čtvrtfinále | vs. Marko Tepavac | 2-6, 1-6 | detail zápasu |