Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
19.05.98, 25 Let
19.05.98, 25 Let
Oscar Otte vs. Nelson Roso - Vzájemné zápasy
18.05.15 | 2. kolo kval. | Oscar Otte | Nelson Roso | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Croatia F10 | antuka |
Oscar Otte form & Nelson Roso form
Oscar Otte - poslední zápasy
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - skreč | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Danderyd Challenger - tvrdý I. | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Antwerp - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | detail zápasu | |
29.06.23 kvalifik. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Stuttgart - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
Turin Challenger - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Madrid - antuka | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.04.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Munich - antuka | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | detail zápasu |
Nelson Roso - poslední zápasy
Egypt F31 - antuka | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F30 - antuka | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Damien Wenger | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Pietro Schiavetti | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
12.09.16 2. kolo kval. | vs. Christian Oliver Lee | 5-4, - Nelson Roso - skreč | detail zápasu | |
Netherlands F5 - antuka | ||||
15.08.16 1. kolo kval. | vs. Jorrit Ter Maat | 6-75, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F40 - tvrdý | ||||
05.10.15 1. kolo kval. | vs. Robert Galloway | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Croatia F18 - antuka | ||||
28.09.15 2. kolo kval. | vs. Maks Tekavec | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.15 1. kolo kval. | vs. Martin Baker | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Croatia F16 - antuka | ||||
14.09.15 1. kolo kval. | vs. Darko Bojanovic | 3-6, 2-3, - Nelson Roso - skreč | detail zápasu | |
Bulgaria F2 - antuka | ||||
15.06.15 kvalifik. | vs. Cosmin Ontica | 3-6, - Nelson Roso - skreč | detail zápasu | |
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Denislav Gochev | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Croatia F13 - antuka | ||||
08.06.15 2. kolo kval. | vs. Marino Alpeza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.06.15 1. kolo kval. | vs. Filip Kesina | 4-6, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Croatia F12 - antuka | ||||
01.06.15 1. kolo kval. | vs. Sam Meessen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
01.06.15 2. kolo kval. | vs. Stefan Lindmark | 1-6, 0-3, - Nelson Roso - skreč | detail zápasu | |
Croatia F11 - antuka | ||||
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Goran Radanovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Croatia F10 - antuka | ||||
18.05.15 2. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.05.15 1. kolo kval. | vs. Viju George | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Croatia F9 - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Vuk Skadarka | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.05.15 2. kolo kval. | vs. Robert Constantinovici | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F17 - tvrdý | ||||
27.04.15 1. kolo kval. | vs. Safak Saral | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.04.15 2. kolo kval. | vs. Aykut Sezgin | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Croatia F3 - antuka | ||||
02.03.15 | vs. Vid Fugina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F8 - tvrdý | ||||
23.02.15 1. kolo kval. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F6 - tvrdý | ||||
09.02.15 1. kolo kval. | vs. Milan Habrman | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F5 - tvrdý | ||||
02.02.15 1. kolo kval. | vs. Edoardo Zecchinelli | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F4 - tvrdý | ||||
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Jonas Rodrigues | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.01.15 2. kolo kval. | vs. Antoine Richard | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Turkey F3 - tvrdý | ||||
19.01.15 1. kolo | vs. Jules Okala | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Safak Saral | 6-2, 6-3 | detail zápasu |