ZÁPAS
19.08.18 | 2. kolo kval. | Oscar Mancineiras Cornella | Pol Fernandez | 6-1, 6-1 | Spain F24 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
17.02.95, 29 Let
17.02.95, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
01.05.98, 25 Let
01.05.98, 25 Let
Oscar Mancineiras Cornella vs. Pol Fernandez - Vzájemné zápasy
19.08.18 | 2. kolo kval. | Oscar Mancineiras Cornella | Pol Fernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Spain F24 | antuka |
11.09.17 | 1. kolo kval. | Oscar Mancineiras Cornella | Pol Fernandez | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | Spain F29 | antuka |
Oscar Mancineiras Cornella form & Pol Fernandez form
Oscar Mancineiras Cornella - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 3-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Simeon Kostov | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Roberto Rodriguez-Vazquez | 3-6, 6-1, 10-0 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Matyas Fuele | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Jung Hoon Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Florent Diep | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Javier Molino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Moez Echargui | 1-6, - Oscar Mancineiras Cornella - skreč | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Marc Fornell-Mestres | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Nuno Borges | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Ribeiro Navarrete | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-74, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Vladislav Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Jarmo Perez Wienese | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Pol Fernandez - poslední zápasy
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Richard Zusman | 4-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Yoav Versloot | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Girona - antuka | ||||
17.10.22 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 7-5, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Jacob Olar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Kenneth Rabinad Vila | 7-67, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Niels Visker | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Laurent Julia Calac | 4-6, 0-4, - Pol Fernandez - skreč | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Murcia - antuka | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Yuanfeng Li | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Chanon Phunsawat | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 2-6, 7-60, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Alex Martinez | 3-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Samuel Guarin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu |