ZÁPAS
14.08.19 | 1. kolo | Oscar Mancineiras Cornella | Aoran Wang | 6-4, 6-1 | M15 Vigo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oscar Mancineiras Cornella | Aoran Wang | |
1. podání % | 51/63 (81%) | 32/55 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 33/51 (65%) | 22/32 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/12 (33%) | 4/23 (17%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 29/55 (53%) | 26/63 (41%) |
Vyhrané body celkem | 66/118 (56%) | 52/118 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa | 0 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Oscar Mancineiras Cornella | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Aoran Wang | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oscar Mancineiras Cornella | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Aoran Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Oscar Mancineiras Cornella | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Aoran Wang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Mancineiras Cornella | 4-4 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40 | ||
5-4 | Aoran Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Oscar Mancineiras Cornella | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Aoran Wang | |
0-0, 15-15 | ||
Oscar Mancineiras Cornella | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Aoran Wang | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Oscar Mancineiras Cornella | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
4-1 | Aoran Wang | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
Oscar Mancineiras Cornella | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
Španielsko
17.02.95, 29 Let
17.02.95, 29 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Oscar Mancineiras Cornella vs. Aoran Wang - Vzájemné zápasy
14.08.19 | 1. kolo | Oscar Mancineiras Cornella | Aoran Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | M15 Vigo | antuka |
Oscar Mancineiras Cornella form & Aoran Wang form
Oscar Mancineiras Cornella - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Jakob Johansson-Holm | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 3-6, 6-0, 10-4 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Simeon Kostov | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Rigele Te | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Aoran Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Roberto Rodriguez-Vazquez | 3-6, 6-1, 10-0 | detail zápasu | |
Turkey F39 - antuka | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.12.18 kvalifik. | vs. Vito Dell'Elba | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Turkey F38 - antuka | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.18 kvalifik. | vs. Matyas Fuele | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Jung Hoon Kim | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Turkey F37 - antuka | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F39 - tvrdý | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Daniele Catini | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tunisia F38 - tvrdý | ||||
31.10.18 1. kolo | vs. Florent Diep | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
Tunisia F37 - tvrdý | ||||
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Harry David Meehan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Spain F30 - antuka | ||||
02.10.18 1. kolo | vs. Javier Molino | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F29 - antuka | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Moez Echargui | 1-6, - Oscar Mancineiras Cornella - skreč | detail zápasu | |
Spain F24 - antuka | ||||
20.08.18 kvalifik. | vs. Marc Fornell-Mestres | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Pol Fernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Spain F23 - antuka | ||||
15.08.18 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.18 1. kolo | vs. Francois-Arthur Vibert | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
Portugal F13 - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Nuno Borges | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Spain F20 - antuka | ||||
23.07.18 kvalifik. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Samuel Ribeiro Navarrete | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Spain F19 - antuka | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-74, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
16.07.18 kvalifik. | vs. Vladislav Ivanov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
15.07.18 2. kolo kval. | vs. Jarmo Perez Wienese | 6-2, 6-0 | detail zápasu |
Aoran Wang - poslední zápasy
M15 Yanagawa - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 0-3, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jinpeng Tang | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Jie Cui | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Li Tu | 7-64, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-2, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Alexey Zakharov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-63, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Yeongseok Jeong | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
20.08.23 kvalifik. | vs. Hanwen Li | 5-7, 0-2, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Jie Cui | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Linang Xiao | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Baotou - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Bingyu Yu | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Zhe Li | 2-2, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
02.07.23 finále | vs. Yan Bai | 2-6, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
01.07.23 semifinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Tsung-Hao Huang | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | Xiaofei Wang - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Isaac Becroft | 6-4, 3-6, 1-2, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jeremy Jin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Zhe Li | 1-2, - Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Tianhui Zhang | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Luzhou - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jeremy Jin | 6-71, 2-6 | detail zápasu |