ZÁPAS
12.09.18 | 2. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-2 | Italy F27 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oscar Jose Gutierrez | Enrico Dalla Valle | |
1. podání % | 29/41 (71%) | 35/52 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/29 (76%) | 19/35 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/12 (67%) | 5/17 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 28/52 (54%) | 11/41 (27%) |
Vyhrané body celkem | 58/93 (62%) | 35/93 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 2-1 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 40-15[BP] | ||
5-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Oscar Jose Gutierrez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
4-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oscar Jose Gutierrez | 4-2 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-2 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oscar Jose Gutierrez vs. Enrico Dalla Valle - Vzájemné zápasy
12.09.18 | 2. kolo | Oscar Jose Gutierrez | Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Italy F27 | antuka |
Oscar Jose Gutierrez form & Enrico Dalla Valle form
Oscar Jose Gutierrez - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villena - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
07.11.23 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - skreč | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Enrico Dalla Valle - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
New Delhi - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
19.02.24 kvalifik. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - skreč | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
10.01.24 2. kolo | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | detail zápasu |