Orlando Luz/Rafael Matos vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan 07.03.2020

Orlando Luz/Rafael Matos vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan 07.03.2020 - Monterrey Challenger - porovnání

ZÁPAS

07.03.20semifináleOrlando Luz/Rafael Matos N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan 7-5, 6-4 Mexico Monterrey Challenger tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

Orlando Luz/Rafael MatosN.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan
1. podání %42/56 (75%)46/63 (73%)
Vyhrané body z 1.podání32/42 (76%)32/46 (70%)
Vyhrané body z 2.podání8/14 (57%)8/17 (47%)
Vyhrané break-bally3/7 (43%)1/2 (50%)
Vyhrané body z returnu23/63 (37%)16/56 (29%)
Vyhrané body celkem63/119 (53%)56/119 (47%)
Dvojchyby13
Esa23

STATISTIKY ZÁPASU

1
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
0-1N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva1-1
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40
2-1N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva3-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP]
3-2N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva4-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
4-3N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva5-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
5-4N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva5-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30
6-5N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
7-5
2
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva0-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40
0-1N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP]
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva1-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
1-2N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva2-2
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
2-3N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva3-3
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40
4-3N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Orlando Luz/Rafael Matos Orlando Luz/Rafael Matos podáva5-3
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP]
5-4N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-4

Orlando Luz
Brazília
08.02.98, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
India
18.03.90, 30 Let







N.Sriram Balaji
Rafael Matos
Brazília
06.01.96, 24 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

India
20.10.88, 31 Let




Jeevan Nedunchezhiyan
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Orlando Luz/Rafael Matos vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan - Vzájemné zápasy

07.03.20semifináleOrlando Luz/Rafael MatosN.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan7-5, 6-4 detail zápasuMexico Monterrey Challenger tvrdý

Orlando Luz/Rafael Matos - poslední zápasy

Mexico Monterrey Challenger - tvrdý
08.03.20
finále
vs. Karol Drzewiecki/Goncalo Oliveira7-65, 4-6, 9-11 prohradetail zápasu
07.03.20
semifinále
vs. N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan7-5, 6-4 výhradetail zápasu
05.03.20
čtvrtfinále
vs. Kevin King/Luis Patino6-4, 6-4 výhradetail zápasu
04.03.20
1. kolo
vs. Peter Polansky/Brayden Schnur6-73, 7-5, 12-10 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
20.02.20
čtvrtfinále
vs. Felipe Meligeni Rodrigues Alves/Thiago Moura Monteiro3-6, 6-77 prohradetail zápasu
17.02.20
1. kolo
vs. Juan-Sebastian Cabal/Robert Farah6-1, 4-6, 10-8 výhradetail zápasu
Peru M25 Lima - antuka
08.02.20
semifinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Carlos Gomez-Herrera5-7, 5-7 prohradetail zápasu
07.02.20
čtvrtfinále
vs. Genaro Alberto Olivieri/Matias Zukas6-75, 6-3, 10-7 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Gonzalo Bueno/Ignacio Buse6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Uruguay Punta Del - antuka
01.02.20
finále
vs. Juan Manuel Cerundolo/Thiago Agustin Tirante6-4, 6-2 výhradetail zápasu
31.01.20
semifinále
vs. Nicolas Alvarez/Sergio Galdos7-65, 7-68 výhradetail zápasu
30.01.20
čtvrtfinále
vs. Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez Hernan Casanova/Oscar Jose Gutierrez/Jeevan Nedunchezhiyan - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
29.01.20
1. kolo
vs. Guilherme Clezar/Fabricio Neis6-3, 6-2 výhradetail zápasu
Uruguay Montevideo Challenger - antuka
10.11.19
finále
vs. Facundo Bagnis/Andres Molteni4-6, 7-5, 10-12 prohradetail zápasu
09.11.19
semifinále
vs. Boris Arias/Federico Zeballos6-4, 6-3 výhradetail zápasu
07.11.19
čtvrtfinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
05.11.19
1. kolo
vs. Mauricio Echazu/Gonzalo Villanueva7-5, 6-3 výhradetail zápasu
Ecuador Guayaquil Challenger - antuka
01.11.19
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar4-6, 5-7 prohradetail zápasu
31.10.19
čtvrtfinále
vs. Sergio Galdos/Diego Hidalgo6-2, 3-6, 12-10 výhradetail zápasu
30.10.19
1. kolo
vs. Wilson Leite/Christian Lindell6-4, 6-2 výhradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
24.10.19
1. kolo
vs. Guilherme Clezar/Pedro Sakamoto5-7, 7-5, 9-11 prohradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
06.10.19
finále
vs. Miguel-Angel Reyes-Varela/Fernando Romboli6-72, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
05.10.19
semifinále
vs. Sergio Galdos/Leonardo Mayer Sergio Galdos/Leonardo Mayer/Jeevan Nedunchezhiyan - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
04.10.19
čtvrtfinále
vs. Federico Coria/Sumit Nagal Federico Coria/Sumit Nagal/Jeevan Nedunchezhiyan - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
02.10.19
1. kolo
vs. Jose Hernandez-Fernandez/Diego Hidalgo7-64, 6-4 výhradetail zápasu
Spain M25 Seville - antuka
09.09.19
čtvrtfinále
vs. Miguel Damas/Jose Juarez Caro6-1, 6-0 výhradetail zápasu
09.09.19
semifinále
vs. Alberto Barroso Campos/Bruno Mardones4-6, 6-3, 10-3 výhradetail zápasu
09.09.19
finále
vs. Sergio Gutierrez-Ferrol/Sergi Perez Contri6-1, 6-3 výhradetail zápasu
09.09.19
1. kolo
vs. Juan Beaus-Barquin/Alejandro Moya Moreno6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Spain M25 Oviedo - antuka
02.09.19
1. kolo
vs. Roberto Cid/Jose Hernandez-Fernandez6-4, 7-64 výhradetail zápasu

N.Sriram Balaji/Jeevan Nedunchezhiyan - poslední zápasy

Mexico Monterrey Challenger - tvrdý
07.03.20
semifinále
vs. Orlando Luz/Rafael Matos5-7, 4-6 prohradetail zápasu
05.03.20
čtvrtfinále
vs. Federico Gaio/Paolo Lorenzi2-6, 6-3, 15-13 výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Milledge Cossu/Adrian Mannarino4-6, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
USA Columbus Challenger - tvrdý I.
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Treat Conrad Huey/Nathaniel Lammons3-6, 2-6 prohradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Alexander Cozbinov/Denis Istomin6-3, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Koblenz Challenger - tvrdý I.
19.02.20
1. kolo
vs. Andre Begemann/Florin Mergea6-76, 6-4, 6-10 prohradetail zápasu
India Bengalaru Challenger - tvrdý
11.02.20
1. kolo
vs. Nikola Milojevic/Frederico Ferreira Silva7-61, 5-7, 8-10 prohradetail zápasu
Thailand Bangkok Challenger - tvrdý
23.01.20
čtvrtfinále
vs. Gonzalo Escobar/Miguel-Angel Reyes-Varela6-74, 3-6 prohradetail zápasu
21.01.20
1. kolo
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Thailand Bangkok Challenger - tvrdý
17.01.20
semifinále
vs. Sanchai Ratiwatana/Christopher Rungkat4-6, 7-62, 7-10 prohradetail zápasu
16.01.20
čtvrtfinále
vs. JC Aragone/Luis David Martinez7-63, 6-1 výhradetail zápasu
14.01.20
1. kolo
vs. Goncalo Oliveira/Tsung-Hua Yang6-3, 6-3 výhradetail zápasu
USA Houston Challenger - tvrdý
15.11.19
čtvrtfinále
vs. Jonathan Erlich/Santiago Gonzalez2-6, 6-74 prohradetail zápasu
13.11.19
1. kolo
vs. Luca Margaroli/Andrea Vavassori6-3, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
USA Knoxville Challenger - tvrdý I.
06.11.19
1. kolo
vs. Marcos Giron/Alex Lawson5-7, 4-6 prohradetail zápasu
China Shenzhen Challenger - tvrdý
03.11.18
finále
vs. Cheng-Peng Hsieh/Christopher Rungkat4-6, 2-6 prohradetail zápasu
02.11.18
semifinále
vs. Arjun Kadhe/Sanchai Ratiwatana6-74, 6-4, 10-6 výhradetail zápasu
01.11.18
čtvrtfinále
vs. Miomir Kecmanovic/Zhe Li7-64, 6-3 výhradetail zápasu
31.10.18
1. kolo
vs. Aleksandr Nedovesov/Mohamed Safwat7-5, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
India Chennai - tvrdý
05.01.15
1. kolo
vs. Yen-Hsun Lu/Jonathan Marray3-6, 6-4, 6-10 prohradetail zápasu
Uzbekistan Samarkand Challenger - antuka
12.05.14
1. kolo
vs. Shonigmatjon Shofayziyev/Vaja Uzakov6-2, 6-76, 9-11 prohradetail zápasu
Kazakhstan Astana Challenger - tvrdý
22.07.13
1. kolo
vs. Ti Chen/Yong-Kyu Lim3-6, 2-6 prohradetail zápasu
India Chennai - tvrdý
02.01.13
1. kolo
vs. Mahesh Bhupathi/Daniel Nestor3-6, 0-6 prohradetail zápasu
India Chennai - tvrdý
03.01.12
1. kolo
vs. Scott Lipsky/Rajeev Ram5-7, 4-6 prohradetail zápasu
<