ZÁPAS
02.05.19 | 2. kolo | Orlando Luz | Yvo Panak | 6-3, 6-3 | M15 Tabarka | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Orlando Luz | Yvo Panak | |
1. podání % | 38/57 (67%) | 33/58 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/38 (79%) | 24/33 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/19 (58%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 25/58 (43%) | 16/57 (28%) |
Vyhrané body celkem | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Orlando Luz | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Orlando Luz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Yvo Panak | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Orlando Luz | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Orlando Luz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Yvo Panak | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Yvo Panak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Yvo Panak | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Česká republika
21.08.95, 28 Let
10 765 $
21.08.95, 28 Let
10 765 $
Orlando Luz vs. Yvo Panak - Vzájemné zápasy
02.05.19 | 2. kolo | Orlando Luz | Yvo Panak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Tabarka | antuka |
Orlando Luz form & Yvo Panak form
Orlando Luz - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Asuncion Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campinas Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Yvo Panak - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Giovanni Oradini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-4, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 7-65, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jonas Schaer | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Adam Heinonen | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rob Van Den Berg | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Lucio Carnevalle | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Toprak Avcibasi | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Iannis Miletich | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Jonas Forejtek | 4-6, 7-63, 6-710 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Rik Muller | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.09.23 kvalifik. | vs. Luca Matteo Sobbe | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vienna - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-5, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Jacopo Landini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Joris Moret | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Cian Maguire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Amaury Raynel | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Valerio Perruzza | 7-63, 7-5 | detail zápasu |