ZÁPAS
19.10.17 | 2. kolo | Oriol Roca Batalla | Vlad Andrei Dancu | 6-4, 4-6, 7-5 | Tunisia F31 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oriol Roca Batalla | Vlad Andrei Dancu | |
1. podání % | 82/125 (66%) | 63/100 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 46/82 (56%) | 40/63 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/43 (49%) | 13/37 (35%) |
Vyhrané break-bally | 8/14 (57%) | 7/25 (28%) |
Vyhrané body z returnu | 47/100 (47%) | 58/125 (46%) |
Vyhrané body celkem | 114/225 (51%) | 111/225 (49%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oriol Roca Batalla vs. Vlad Andrei Dancu - Vzájemné zápasy
26.01.22 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Vlad Andrei Dancu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M25 Cairo | antuka |
21.11.18 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Turkey F37 | antuka |
19.10.17 | 2. kolo | Oriol Roca Batalla | Vlad Andrei Dancu | 6-4, 4-6, 7-5 | detail zápasu | Tunisia F31 | antuka |
Oriol Roca Batalla form & Vlad Andrei Dancu form
Oriol Roca Batalla - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detail zápasu |
Vlad Andrei Dancu - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Stijn Slump | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Lucas Gerch | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Alaminos - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Lucas Gerch | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Lilian Marmousez | 6-77, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Michael Shaw | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Rocco Piatti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Campana | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Ergi Kirkin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Ignacio Parisca | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Quentin Folliot | 4-6, 6-1, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 7-65, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 7-62, 3-6 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
07.10.23 semifinále | vs. Branko Djuric | 2-6, 7-63, 6-72 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Jan Kobierski | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Kai Lemstra | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Matic Dimic | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
30.09.23 finále | vs. Jakub Nicod | 4-6, 7-68, 4-6 | detail zápasu |