ZÁPAS
25.11.17 | semifinále | Oriol Roca Batalla | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 6-4 | Tunisia F36 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oriol Roca Batalla | Nikolas Sanchez-Izquierdo | |
1. podání % | 36/55 (65%) | 55/73 (75%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/36 (64%) | 27/55 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/19 (53%) | 6/18 (33%) |
Vyhrané break-bally | 6/15 (40%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 40/73 (55%) | 22/55 (40%) |
Vyhrané body celkem | 73/128 (57%) | 55/128 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 3 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oriol Roca Batalla vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo - Vzájemné zápasy
29.11.22 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Maspalomas Challenger | antuka |
18.07.20 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 6-2 | detail zápasu | All Lower | antuka |
29.11.17 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F37 | antuka |
25.11.17 | semifinále | Oriol Roca Batalla | Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F36 | antuka |
Oriol Roca Batalla form & Nikolas Sanchez-Izquierdo form
Oriol Roca Batalla - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 6-4 | detail zápasu |
Nikolas Sanchez-Izquierdo - poslední zápasy
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Adria Soriano Barrera | 0-6, - Nikolas Sanchez-Izquierdo - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ronetto Van Tilburg | 4-6, 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Orlando Luz | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Orlando Luz | 6-3, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Timo Stodder | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-0, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Parisca | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Benicarlo - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Miguel Damas | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Billy Harris | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 7-64, 6-76 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Luca Potenza | 6-2, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
07.10.23 finále | vs. Gabriele Piraino | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 semifinále | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.10.23 čtvrtfinále | vs. Federico Iannaccone | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Toby Martin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Timo Stodder | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Duarte Vale | 6-3, 6-2 | detail zápasu |