ZÁPAS
28.03.17 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Mikhail Sokolovskiy | 7-5, 6-1 | Tunisia F12 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oriol Roca Batalla | Mikhail Sokolovskiy | |
1. podání % | 51/83 (61%) | 37/58 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/51 (67%) | 19/37 (51%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/32 (53%) | 12/21 (57%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané body z returnu | 27/58 (47%) | 32/83 (39%) |
Vyhrané body celkem | 78/141 (55%) | 63/141 (45%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
15.03.99, 25 Let
15.03.99, 25 Let
Oriol Roca Batalla vs. Mikhail Sokolovskiy - Vzájemné zápasy
28.03.17 | 1. kolo | Oriol Roca Batalla | Mikhail Sokolovskiy | 7-5, 6-1 | detail zápasu | Tunisia F12 | antuka |
Oriol Roca Batalla form & Mikhail Sokolovskiy form
Oriol Roca Batalla - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detail zápasu |
Mikhail Sokolovskiy - poslední zápasy
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Nicolas Rosenzweig | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 5-7, 7-68, 9-11 | detail zápasu | |
Russia F6 - antuka | ||||
13.08.18 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.08.18 kvalifik. | vs. Oleg Besednikov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Nikita Tatyanin | 6-2, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
Russia F5 - antuka | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Vladislav Ivanov | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Russia F4 - antuka | ||||
30.07.18 2. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Sergey Korneev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
USA F4 - antuka | ||||
15.01.18 2. kolo kval. | vs. Duarte Vale | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.18 1. kolo kval. | vs. Robert Maciag | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
14.01.18 | vs. Victor Haddad | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
USA F37 - antuka | ||||
13.11.17 | vs. Juan Manuel Motta | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
USA F36 - antuka | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Haru Inoue | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.17 kvalifik. | vs. Patrick Daciek | 7-62, 1-0, Patrick Daciek - skreč | detail zápasu | |
06.11.17 | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Lukas Storck | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Nicholas Bybel | 6-0, 3-0, Nicholas Bybel - skreč | detail zápasu | |
USA F35 - antuka | ||||
30.10.17 | vs. Mario Jakovljevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
30.10.17 kvalifik. | vs. Jacob Dunbar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Tam Trinh | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Nicaise Muamba | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Russia F2 - tvrdý | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Richard Muzaev | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Russia F1 - tvrdý | ||||
20.06.17 1. kolo | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F14 - antuka | ||||
10.04.17 2. kolo kval. | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-63, 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Alexandre Rodrigues Girotto | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Tunisia F12 - antuka | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Tunisia F11 - antuka | ||||
22.03.17 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-72, 6-75 | detail zápasu | |
20.03.17 kvalifik. | vs. Nicolo Turchetti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.03.17 2. kolo kval. | vs. Iori Yoshida | 6-2, 6-0 | detail zápasu |