ZÁPAS
07.12.18 | 2. kolo | Oriol Roca Batalla | Dragos Nicolae Madaras | 6-0, - skreč | Turkey F39 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oriol Roca Batalla | Dragos Nicolae Madaras | |
1. podání % | 16/22 (73%) | 10/22 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 12/16 (75%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/6 (50%) | 5/12 (42%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 14/22 (64%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané body celkem | 29/44 (66%) | 15/44 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Oriol Roca Batalla | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
2-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Oriol Roca Batalla | 3-0 | |
0-0, 40-40 | ||
Oriol Roca Batalla | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Dragos Nicolae Madaras | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Oriol Roca Batalla | 0-0 | |
0-0 | ||
Oriol Roca Batalla | et. | |
0-0 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oriol Roca Batalla vs. Dragos Nicolae Madaras - Vzájemné zápasy
12.03.22 | semifinále | Oriol Roca Batalla | Dragos Nicolae Madaras | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M25 Porec | antuka |
16.12.18 | semifinále | Oriol Roca Batalla | Dragos Nicolae Madaras | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Turkey F40 | antuka |
07.12.18 | 2. kolo | Oriol Roca Batalla | Dragos Nicolae Madaras | 6-0, Dragos Nicolae Madaras - skreč | detail zápasu | Turkey F39 | antuka |
Oriol Roca Batalla form & Dragos Nicolae Madaras form
Oriol Roca Batalla - poslední zápasy
Girona Challenger - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Murcia Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Pune Challenger - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
29.10.23 finále | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.10.23 čtvrtfinále | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.10.23 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detail zápasu |
Dragos Nicolae Madaras - poslední zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Zug Challenger - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.07.23 1. kolo | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
08.07.23 finále | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.07.23 semifinále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Blois Challenger - antuka | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Lyon Challenger - antuka | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
11.06.23 finále | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.23 semifinále | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.23 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | detail zápasu | |
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
26.05.23 semifinále | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
25.05.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 2. kolo | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - skreč | detail zápasu |