ZÁPAS
21.10.19 | 2. kolo kval. | Oriol Fillat Gimenez | Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | M15 Benicarlo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
13.03.02, 22 Let
13.03.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Keňa
28.03.00, 24 Let
28.03.00, 24 Let
Oriol Fillat Gimenez vs. Sheil Kotecha - Vzájemné zápasy
21.10.19 | 2. kolo kval. | Oriol Fillat Gimenez | Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M15 Benicarlo | antuka |
Oriol Fillat Gimenez form & Sheil Kotecha form
Oriol Fillat Gimenez - poslední zápasy
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Guarin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Javier Marti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.18 | vs. Raul Safont Martinez | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Sheil Kotecha - poslední zápasy
Davis Cup - tvrdý | ||||
06.03.20 Rubber 1 | vs. Christopher Rungkat | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Alec Beckley | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Abdella Nedim Mohammed | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Carles Arteche Vaquer | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nules - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Max Van Wijk | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 1-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
Roja de - antuka | ||||
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Donostia - antuka | ||||
26.08.19 kvalifik. | vs. Georgii Kravchenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.08.19 1. kolo kval. | vs. Anatoliy Petrenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Yecong He | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Alejo Vilaro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Alvaro Saez-Royuela Ariza | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Diaz Freire | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.19 2. kolo | vs. Remy Bertola | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 4-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.07.19 kvalifik. | vs. Georg Winkler | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Pavel Kravchenko | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Kampala - antuka | ||||
22.05.19 1. kolo | vs. William Bushamuka | 1-6, 5-7 | detail zápasu |