ZÁPAS
25.11.19 | kvalifik. | Oriol Fillat Gimenez | Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | M15 Telde | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Španielsko
13.03.02, 22 Let
13.03.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
22.05.99, 24 Let
22.05.99, 24 Let
Oriol Fillat Gimenez vs. Joan B Borras Isern - Vzájemné zápasy
25.11.19 | kvalifik. | Oriol Fillat Gimenez | Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | M15 Telde | antuka |
Oriol Fillat Gimenez form & Joan B Borras Isern form
Oriol Fillat Gimenez - poslední zápasy
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
11.02.20 kvalifik. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-74, 10-3 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Guarin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Javier Marti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.19 kvalifik. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
01.10.19 kvalifik. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-78 | detail zápasu | |
Spain F29 - antuka | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
Spain F25 - antuka | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Spain F12 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Spain F7 - antuka | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.03.18 | vs. Raul Safont Martinez | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Joan B Borras Isern - poslední zápasy
M15 Palmanova - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Oscar Pinto Sansano | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Marbella - tvrdý | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Higinio Sanchis Melero | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Alberto Barroso Campos | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Isaac Somoza Pallas | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Dan Added | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.01.21 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 7-63, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 6-4, 3-2, Maxence Broville - skreč | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
08.12.20 kvalifik. | vs. Sacha Modica | 0-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Luigi Castelletti | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Lluc Pasqual | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Max Basing | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Benicarlo - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Jose Vicent Monsonis Uso | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Paguera - antuka | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-75, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 0-6, 6-4, 13-15 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Paul Cayre | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telde - antuka | ||||
25.11.19 kvalifik. | vs. Oriol Fillat Gimenez | 3-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bergamaschi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sabadell - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.09.19 2. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Chinmaya Dev Chauhan | 6-1, 7-5 | detail zápasu |