ZÁPAS
30.09.18 | 2. kolo kval. | Oren Motevassel | Michal Skonieczny | 6-1, 6-4 | Israel F12 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
26.08.67, 56 Let
128 963 $
26.08.67, 56 Let
128 963 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Poľsko
09.03.99, 25 Let
09.03.99, 25 Let
Oren Motevassel vs. Michal Skonieczny - Vzájemné zápasy
30.09.18 | 2. kolo kval. | Oren Motevassel | Michal Skonieczny | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Israel F12 | tvrdý |
Oren Motevassel form & Michal Skonieczny form
Oren Motevassel - poslední zápasy
Israel F12 - tvrdý | ||||
01.10.18 kvalifik. | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.10.18 1. kolo | vs. Alexander Gaponenko | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Michal Skonieczny | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Baskov | 6-4, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
USA F10 - tvrdý | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Thomas Tomczak | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.17 2. kolo kval. | vs. Nathaniel Lammons | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F33 - tvrdý | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Isaiah Strode | 6-73, 0-3, - Oren Motevassel - skreč | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Orel Ovil | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Israel F11 - tvrdý | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Tom Ziv | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Dane Webb | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
05.10.14 2. kolo kval. | vs. Dennis Novikov | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.14 1. kolo kval. | vs. Devin Nerenberg | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Napa Challenger - tvrdý | ||||
20.09.14 1. kolo kval. | vs. Alexios Halebian | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Aptos Challenger - tvrdý | ||||
02.08.14 1. kolo kval. | vs. Daniel Nguyen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
USA F8 - tvrdý | ||||
10.03.14 2. kolo | vs. Marek Michalicka | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.03.14 1. kolo | vs. Ryan Haymond | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Israel F4 - tvrdý | ||||
19.11.07 1. kolo | vs. Andrei Mlendea | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
Waikoloa - tvrdý | ||||
23.01.06 1. kolo kval. | vs. Tobias Clemens | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel #1 - tvrdý | ||||
14.03.05 1. kolo | vs. Almog Mashiach | 1-6, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.05 2. kolo | vs. Philipp Mukhometov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Tarzana - tvrdý | ||||
01.04.02 1. kolo kval. | vs. Scott Humphries | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Burbank - tvrdý | ||||
29.10.01 1. kolo kval. | vs. Brian Battistone | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.01 2. kolo kval. | vs. Karol Beck | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tulsa - tvrdý | ||||
01.10.01 2. kolo kval. | vs. Zack Fleishman | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.01 1. kolo kval. | vs. Shriranga Sudhakara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Ribeirao Preto - antuka | ||||
20.08.01 2. kolo kval. | vs. Ignacio Gonzalez-King | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.01 1. kolo kval. | vs. Jonathan Santos | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Washington D.C. - tvrdý | ||||
13.08.01 1. kolo kval. | vs. Arvind Parmar | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
Montreal - tvrdý | ||||
30.07.01 1. kolo kval. | vs. Noam Behr | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Los Angeles - tvrdý | ||||
23.07.01 2. kolo kval. | vs. Kristian Capalik | 4-6, 6-4, Kristian Capalik - skreč | detail zápasu |
Michal Skonieczny - poslední zápasy
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sultan Khalfan Al Alawi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Charles Minc | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Jordan Mckeown | 6-3, 6-72, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Mathieu Perchicot | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Sadek | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Christopher Patzanovsky | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Mikolaj Szmyrgala | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Michal Mikula | 6-2, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Irpin - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Tsebrenko | 6-1, 2-6, 13-11 | detail zápasu | |
12.08.19 kvalifik. | vs. Igor Karpovets | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
06.08.19 kvalifik. | vs. Daniil Tsebrenko | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Bronka | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Bessire | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Noah Thurner | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Marco De Rossi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F27 - tvrdý | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Davide Albertoni | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Egypt F26 - tvrdý | ||||
07.11.18 1. kolo | vs. Adam Moundir | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Oren Motevassel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Tal Birman | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Romania F12 - antuka | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Bogdan Pavel | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
07.08.18 1. kolo | vs. Patryk Kosinski | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
Finland F1 - antuka | ||||
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Aaron Prandstetter | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poland F4 - antuka | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Ramy Labna | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Kaza Vinayak Sharma | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Gabor Borsos | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F38 - antuka | ||||
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 6-77, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Erroll Lawrence | 6-3, 6-2 | detail zápasu |