ZÁPAS
25.01.19 | čtvrtfinále | Or Ram-Harel | Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | M25 Palm | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Or Ram-Harel | Paul Oosterbaan | |
1. podání % | 33/43 (77%) | 26/37 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/33 (70%) | 11/26 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/7 (71%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 21/37 (57%) | 14/43 (33%) |
Vyhrané body celkem | 50/80 (63%) | 30/80 (38%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Or Ram-Harel vs. Paul Oosterbaan - Vzájemné zápasy
25.01.19 | čtvrtfinále | Or Ram-Harel | Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | M25 Palm | antuka |
Or Ram-Harel form & Paul Oosterbaan form
Or Ram-Harel - poslední zápasy
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
26.01.19 semifinále | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.19 čtvrtfinále | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
23.06.18 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.18 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.18 čtvrtfinále | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
15.06.18 semifinále | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu |
Paul Oosterbaan - poslední zápasy
M25 Iowa - tvrdý | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. John Mcnally | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
06.07.19 čtvrtfinále | vs. Maksim Tikhomirov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.19 semifinále | vs. Simon Freund | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Cleeve Harper | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
02.07.19 1. kolo | vs. Robby Shymansky | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ronan Jachuck | 6-2, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Orlando - antuka | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Strong Kirchheimer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. George Botezan | 3-6, 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Michael Shabaz | 6-4, 6-73, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Austin Rapp | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.05.19 1. kolo | vs. Alejandro Gomez | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Alejandro Gomez | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Grey Hamilton | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vero - antuka | ||||
04.05.19 semifinále | vs. Dmitry Popko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.05.19 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alvarez | Nicolas Alvarez - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
02.05.19 2. kolo | vs. Andrew Watson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.05.19 1. kolo | vs. Jack Findel-Hawkins | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
M15 Orange - antuka | ||||
16.04.19 1. kolo | vs. Agustin Velotti | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Sandro Ehrat | 6-73, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Portimao - tvrdý | ||||
15.03.19 čtvrtfinále | vs. Tiago Cacao | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.19 2. kolo | vs. Lamine Ouahab | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
12.03.19 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Loule - tvrdý | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Sandro Ehrat | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.03.19 1. kolo | vs. Eduardo Struvay | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Faro - tvrdý | ||||
28.02.19 2. kolo | vs. Jacob Grills | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.02.19 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
26.02.19 kvalifik. | vs. Laurent Lokoli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Yshai Oliel | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Vale - tvrdý | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Finn Tearney | 4-6, 5-7 | detail zápasu |