ZÁPAS
21.01.18 | 2. kolo kval. | Or Ram-Harel | Nicolas Uryson | 6-4, 2-6, 6-3 | USA F5 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
22.06.93, 30 Let
13 241 $
22.06.93, 30 Let
13 241 $
Or Ram-Harel vs. Nicolas Uryson - Vzájemné zápasy
21.01.18 | 2. kolo kval. | Or Ram-Harel | Nicolas Uryson | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | USA F5 | antuka |
Or Ram-Harel form & Nicolas Uryson form
Or Ram-Harel - poslední zápasy
M15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.19 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Jerusalem Challenger - tvrdý | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Palm - antuka | ||||
26.01.19 semifinále | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.01.19 čtvrtfinále | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Thailand F9 - tvrdý | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detail zápasu | |
Thailand F8 - tvrdý | ||||
08.11.18 čtvrtfinále | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Thailand F7 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - skreč | detail zápasu | |
Israel F10 - tvrdý | ||||
23.06.18 finále | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.06.18 semifinále | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.06.18 čtvrtfinále | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Israel F9 - tvrdý | ||||
15.06.18 semifinále | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.06.18 čtvrtfinále | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu |
Nicolas Uryson - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.21 2. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-2, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.03.20 1. kolo | vs. Brandon Walkin | 6-4, 1-0, Brandon Walkin - skreč | detail zápasu | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. Tennyson Whiting | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
10.03.20 kvalifik. | vs. Andres Urrea | 6-3, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Matt Mcbride | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Hurlingham - antuka | ||||
03.03.20 kvalifik. | vs. Alex Barrena | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
25.02.20 2. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 7-63, 0-6, 3-10 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Julian Tantera | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Milovice - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Prague - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Parnu - tvrdý I. | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Kevin Suvi | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Getafe - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Hugo Schott | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Santiago Plaza | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Michal Dembek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.19 2. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.10.19 1. kolo | vs. Ivan Krivic | 6-74, 3-0, Ivan Krivic - skreč | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Ezequiel Monferrer | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Gessner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Dominik Nazaruk | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
27.08.19 kvalifik. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-0, 3-0, Marc Dijkhuizen - skreč | detail zápasu | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jarno Jans | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Lambermont - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 0-6 | detail zápasu |