ZÁPAS
03.06.19 | 1. kolo kval. | Ondrej Styler | Pascal Meis | 6-3, 6-3 | M25 Karlsruhe | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
01.06.00, 23 Let
01.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ondrej Styler vs. Pascal Meis - Vzájemné zápasy
03.06.19 | 1. kolo kval. | Ondrej Styler | Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M25 Karlsruhe | antuka |
Ondrej Styler form & Pascal Meis form
Ondrej Styler - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Pascal Meis - poslední zápasy
M25 Muttenz - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Daniel Masur | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Louroi Martinez | 3-6, 7-5, 10-1 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Tim Ruehl | 6-3, 4-2, Tim Ruehl - skreč | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Adrien Burdet | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Caslano - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Luca Staeheli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Casinalbo - antuka | ||||
06.07.21 1. kolo | vs. Daniele Capecchi | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.21 kvalifik. | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Marco Migliorati | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Genova - antuka | ||||
15.06.21 kvalifik. | vs. Remy Bertola | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Ricany - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Niels Lootsma | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Seville - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Marvin Netuschil | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Horgen - antuka | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Valentin Guenther | 1-6, - Pascal Meis - skreč | detail zápasu | |
28.08.19 1. kolo | vs. Laurin Aerne | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Saarlouis - antuka | ||||
05.07.19 čtvrtfinále | vs. Bruno Sant'Anna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.19 2. kolo | vs. Luca Gelhardt | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.19 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
29.06.19 semifinále | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, - Pascal Meis - skreč | detail zápasu | |
28.06.19 čtvrtfinále | vs. James Frawley | 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
27.06.19 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.19 1. kolo | vs. Kenneth Raisma | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Balatonalmadi - antuka | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Zizou Bergs | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.19 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-73, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Ondrej Styler | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Casale - antuka | ||||
17.05.19 čtvrtfinále | vs. Francesco Forti | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
16.05.19 2. kolo | vs. Mirko Cutuli | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.19 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Luca Giacomini | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-6, 1-4, - Pascal Meis - skreč | detail zápasu |