ZÁPAS
31.10.18 | 1. kolo | Ondrej Styler | Nikolas Lahky | 6-1, 6-2 | Czech Republic | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Ondrej Styler | Nikolas Lahky | |
1. podání % | 27/45 (60%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 16/30 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/18 (67%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/51 (51%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané body celkem | 59/96 (61%) | 37/96 (39%) |
Dvojchyby | 0 | 5 |
Esa | 8 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ondrej Styler | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nikolas Lahky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ondrej Styler | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Nikolas Lahky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ondrej Styler | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Nikolas Lahky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
5-1 | Nikolas Lahky | |
6-1 |
2 | ||
0-0 | Nikolas Lahky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Nikolas Lahky | |
2-0 | Nikolas Lahky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ondrej Styler | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Ondrej Styler | 3-1 | |
0-0, 40-30 | ||
Ondrej Styler | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Ondrej Styler | 5-1 | |
0-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
Ondrej Styler | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Česká republika
01.06.00, 23 Let
01.06.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovensko
05.09.99, 24 Let
05.09.99, 24 Let
Ondrej Styler vs. Nikolas Lahky - Vzájemné zápasy
31.10.18 | 1. kolo | Ondrej Styler | Nikolas Lahky | 6-1, 6-2 | detail zápasu | Czech Republic | koberec |
Ondrej Styler form & Nikolas Lahky form
Ondrej Styler - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
27.07.20 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - skreč | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
10.07.20 1. kolo | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | detail zápasu | |
03.07.20 1. kolo | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - skreč | detail zápasu | |
02.07.20 1. kolo | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.06.20 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
25.06.20 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
19.06.20 1. kolo | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Ann Arbor - tvrdý I. | ||||
06.01.20 1. kolo | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Marburg - antuka | ||||
08.07.19 kvalifik. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.19 kvalifik. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kaltenkirchen - antuka | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
10.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Karlsruhe - antuka | ||||
05.06.19 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.19 kvalifik. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.06.19 1. kolo kval. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25+H Most - antuka | ||||
30.05.19 2. kolo | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
29.05.19 1. kolo | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.05.19 kvalifik. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Prague - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.19 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Nikolas Lahky - poslední zápasy
M25 Most - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Jiri Cizek | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Jan Nedvidek | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Prostejov - antuka | ||||
16.08.21 kvalifik. | vs. Victor Sklenka | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Jiri Jindacek | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Grodzisk - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Dawid Taczala | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Bekkhan Atlangeriev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Poprad - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Wroclaw - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Michal Novansky | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Moritz Trocker | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Petar Pjevcevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Filippo Speziali | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Mayeul Darras | 5-7, 7-69, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandre Bakshi | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Ignacio Monzon | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Milos Karol | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Martin Dobry | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Sergo Sikharulidze | 4-6, 6-1, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Cyprich | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.09.20 2. kolo kval. | vs. Matic Spec | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Prague - antuka | ||||
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
25.08.20 kvalifik. | vs. Filip Kolasinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Mateusz Terczynski | 6-4, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.11.19 2. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-0 | detail zápasu |