ZÁPAS
15.10.18 | kvalifik. | Omni Kumar | Lawrence Bataljin | 6-3, 4-1, - skreč | Egypt F23 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
22.05.96, 27 Let
22.05.96, 27 Let
Omni Kumar vs. Lawrence Bataljin - Vzájemné zápasy
15.10.18 | kvalifik. | Omni Kumar | Lawrence Bataljin | 6-3, 4-1, Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | Egypt F23 | tvrdý |
Omni Kumar form & Lawrence Bataljin form
Omni Kumar - poslední zápasy
M25 Calabasas - tvrdý | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Trevor Svajda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Elijah Strode | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Andres Andrade | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Toby Martin | 6-76, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dian Nedev | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Santo - tvrdý | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Thai Kwiatkowski | 2-6, 0-3, - Omni Kumar - skreč | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Nicolas Mejia | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Miles Jones | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Peter Bertran | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Mitchell Krueger | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Paul Jubb | 7-66, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Federico Gaio | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.12.23 semifinále | vs. Oliver Tarvet | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mathieu Scaglia | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Frederic Schlossmann | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.12.23 finále | vs. Alexander Cozbinov | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Jelle Sels | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Hamza El Amine | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Tiago Pereira | Tiago Pereira - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 finále | vs. Christoph Negritu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
16.12.23 čtvrtfinále | vs. Fabien Salle | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Adit Sinha | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Mehdi Benchakroun | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fabrizio Andaloro | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-1, 7-5 | detail zápasu |
Lawrence Bataljin - poslední zápasy
M15 Alaminos - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Fabrizio Karol Pio | 6-4, 4-6, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Korovin | 3-6, 0-3, - Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Preston Brown | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Etienne Niyigena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Saveliy Ivanov | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaan Donmez | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Patrik Meszaros | 6-74, 7-5, 11-13 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Aldin Jasarevic | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Marko Novak | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ali Yazdani | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. David Agung Susanto | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 5-7, 6-0, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Zachary Viiala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Naoki Tajima | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Lachlan Vickery | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Damien Wenger | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Sam Oster | 7-5, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Luca Tanner | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 4-6, 3-6 | detail zápasu |