Omer Yeshaya vs. Rudy Richter 29.04.2018

Omer Yeshaya vs. Rudy Richter 29.04.2018 - Israel F5 (Akko) - porovnání

ZÁPAS

29.04.18kvalifik.Omer Yeshaya Rudy Richter 6-3, 7-5 Izrael Israel F5 tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

7-5

Omer Yeshaya
Izrael
15.05.99, 19 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Guatemala
08.10.93, 25 Let







Rudy Richter
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Omer Yeshaya vs. Rudy Richter - Vzájemné zápasy

29.04.18kvalifik.Omer YeshayaRudy Richter6-3, 7-5 detail zápasuIzrael Israel F5 tvrdý

Omer Yeshaya - poslední zápasy

Izrael Israel F14 - tvrdý
13.10.18
1. kolo kval.
vs. Alec Deckers3-6, 3-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
08.10.18
kvalifik.
vs. Ram Kapach3-6, 0-6 prohradetail zápasu
07.10.18
2. kolo kval.
vs. Tuval Barak7-63, 6-3 výhradetail zápasu
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Amit Cohen6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
01.10.18
kvalifik.
vs. Joshua Luck2-6, 0-6 prohradetail zápasu
30.09.18
2. kolo kval.
vs. Ron Klain3-6, 6-3, 6-2 výhradetail zápasu
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Tyrone Barrett6-0, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
26.06.18
1. kolo
vs. Vullnet Tashi0-6, 1-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
19.06.18
1. kolo
vs. Fran Zvonimir Zgombic3-6, 6-71 prohradetail zápasu
18.06.18
kvalifik.
vs. Ori Maior6-4, 6-4 výhradetail zápasu
18.06.18
2. kolo kval.
vs. Dan Rubin6-0, 6-0 výhradetail zápasu
16.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Goldner6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
09.06.18
1. kolo kval.
vs. Scott Duncan1-6, 2-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Roi Ginat3-6, 5-7 prohradetail zápasu
Izrael Israel F6 - tvrdý
09.05.18
1. kolo
vs. Lior Goldenberg6-75, 2-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
01.05.18
1. kolo
vs. Gilad Tamar3-6, 3-6 prohradetail zápasu
29.04.18
kvalifik.
vs. Rudy Richter6-3, 7-5 výhradetail zápasu
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman7-5, 6-4 výhradetail zápasu
Izrael Israel F4 - tvrdý
23.04.18
kvalifik.
vs. Alexis Canter3-6, 5-7 prohradetail zápasu
23.04.18
2. kolo kval.
vs. Shadi Al Tori6-2, 6-3 výhradetail zápasu
22.04.18
1. kolo kval.
vs. Rotem Sobol6-1, 6-2 výhradetail zápasu
Izrael Israel F3 - tvrdý
20.03.18
1. kolo
vs. Alon Elia4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F2 - tvrdý
12.03.18
2. kolo kval.
vs. Tommaso Metti1-6, 4-6 prohradetail zápasu
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Ron Klain1-6, 6-4, 6-1 výhradetail zápasu
Izrael Israel F1 - tvrdý
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Nevo Gabriely0-6, 6-76 prohradetail zápasu
Izrael Israel F15 - tvrdý
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Ran Amar2-6, 6-74 prohradetail zápasu
Izrael Israel F14 - tvrdý
23.10.17
1. kolo
vs. Constantin Bittoun Kouzmine2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F13 - tvrdý
16.10.17
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis2-6, 6-74 prohradetail zápasu
Thailand Thailand F6 - tvrdý
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Sam Matheson4-6, 0-6 prohradetail zápasu
Thailand Thailand F5 - tvrdý
07.08.17
1. kolo kval.
vs. Ivan Krivic3-6, 2-6 prohradetail zápasu

Rudy Richter - poslední zápasy

Italy Italy F31 - antuka
06.10.18
1. kolo kval.
vs. Franco Capalbo3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Italy F30 - antuka
29.09.18
1. kolo kval.
vs. Giuseppe Tresca (1998)2-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F8 - tvrdý
03.06.18
1. kolo kval.
vs. Gilad Tamar1-6, 6-0, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F5 - tvrdý
29.04.18
kvalifik.
vs. Omer Yeshaya3-6, 5-7 prohradetail zápasu
28.04.18
2. kolo kval.
vs. Daniel Entelis3-6, 4-0, Daniel Entelis - skrečvýhradetail zápasu
Izrael Israel F2 - tvrdý
11.03.18
1. kolo kval.
vs. Ran Amar4-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F1 - tvrdý
03.03.18
2. kolo kval.
vs. Ben Patael3-6, 0-6 prohradetail zápasu
03.03.18
1. kolo kval.
vs. Daniel Sela6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Greece Greece F1 - tvrdý
24.02.18
1. kolo kval.
vs. Michalis Sakellaridis3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F16 - tvrdý
27.11.17
1. kolo kval.
vs. Damien Bayard3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Italy F36 - antuka
30.10.17
1. kolo kval.
vs. Matteo Masala6-1, 6-0 výhradetail zápasu
30.10.17
2. kolo kval.
vs. Antonio Zucca3-6, 7-5, 1-6 prohradetail zápasu
Italy Italy F33 - antuka
10.10.17
1. kolo
vs. Marvin Netuschil2-6, 2-6 prohradetail zápasu
Italy Italy F29 - antuka
11.09.17
1. kolo kval.
vs. Filippo Mora1-6, 6-76 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F21 - tvrdý
17.07.17
kvalifik.
vs. Hugo Pierre0-6, 0-6 prohradetail zápasu
17.07.17
2. kolo kval.
vs. Jordan Chiu6-3, 7-62 výhradetail zápasu
Turkey Turkey F25 - antuka
10.07.17
1. kolo kval.
vs. Kuzey Cekirge6-4, 3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F12 - tvrdý
26.06.17
1. kolo kval.
vs. Rohan Sikka6-4, 6-4 výhradetail zápasu
26.06.17
2. kolo kval.
vs. Vadym Zrazhevskyy5-7, 4-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F11 - tvrdý
19.06.17
1. kolo kval.
vs. Tzachi Cohen6-1, 6-0 výhradetail zápasu
19.06.17
2. kolo kval.
vs. Nir Vodavoz7-5, 6-0 výhradetail zápasu
19.06.17
kvalifik.
vs. Pierre Louis Dodens3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F10 - tvrdý
12.06.17
2. kolo kval.
vs. Lukas Klein3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Izrael Israel F9 - tvrdý
05.06.17
1. kolo kval.
vs. Omer Touchmair6-0, 6-4 výhradetail zápasu
05.06.17
2. kolo kval.
vs. Yaron Guberman6-1, 6-2 výhradetail zápasu
05.06.17
kvalifik.
vs. Keivon Tabrizi6-3, 2-6, 3-6 prohradetail zápasu
USA USA F16 - antuka
01.05.17
vs. Alexander Yarkov6-2, 6-1 výhradetail zápasu
01.05.17
1. kolo kval.
vs. Jonathan Ho1-6, 6-75 prohradetail zápasu
USA USA F15 - antuka
24.04.17
vs. Juan Rocha1-6, 6-3, 2-6 prohradetail zápasu
USA USA F11 - tvrdý
20.03.17
1. kolo kval.
vs. Michail Pervolarakis0-6, 1-6 prohradetail zápasu
<