ZÁPAS
18.03.18 | 2. kolo kval. | Omar Fields | Thomas Pavlekovich Smith | 6-2, 6-2 | Australia F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Austrália
06.03.97, 27 Let
06.03.97, 27 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
02.05.01, 22 Let
02.05.01, 22 Let
Omar Fields vs. Thomas Pavlekovich Smith - Vzájemné zápasy
18.03.18 | 2. kolo kval. | Omar Fields | Thomas Pavlekovich Smith | 6-2, 6-2 | detail zápasu | Australia F3 | antuka |
Omar Fields form & Thomas Pavlekovich Smith form
Omar Fields - poslední zápasy
M25 Gold - tvrdý | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jack Bruce-Smith | 7-68, 6-77, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Nicholas Gadecki | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Chen-Yu Lu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 kvalifik. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-4, 3-6, 3-10 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathew Pese | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Tomohiro Masabayashi | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Toru Horie | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Sapporo - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Hiroki Sakagawa | 7-5, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ian Jiang | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Palaphoom Kovapitukted | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Nitin Kumar Sinha | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Linh Giang Trinh | 7-5, 4-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Taketo Takamisawa | 6-78, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
25.07.23 kvalifik. | vs. Rob Reynolds | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Elijah Cham | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Woerndle | 6-76, 7-65, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Lorusso | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Ying-Ze Chen | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-4, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Muni Ananth Mani | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 7-65, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 kvalifik. | vs. Hans Christian Bustiman Gonzalez | 6-0, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Cihan Akay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Cristian Care | 6-2, 2-0, Cristian Care - skreč | detail zápasu |
Thomas Pavlekovich Smith - poslední zápasy
M15 Boca - antuka | ||||
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Markus Bolin | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. William Jesser | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Hugh Callaghan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Jirat Navasirisomboon | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
31.10.22 kvalifik. | vs. Michael Mathayomchand | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.22 2. kolo kval. | vs. Kareem Abdul Hakim | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.22 1. kolo | vs. Nathan Anthony Barki | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Timmy Karpinski | 6-3, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Tanakorn Srirat | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Kyle Seelig | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Ethan Cook | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Darwin - tvrdý | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Moerani Bouzige | 6-0, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Daegu - tvrdý | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Uisung Park | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Changwon - tvrdý | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Jangjun Kim | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Anseong - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Cheong-Eui Kim | 6-4, 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Takeru Yuzuki | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Bianchet | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Rhys Searant | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Zac Osborne | 5-7, - Thomas Pavlekovich Smith - skreč | detail zápasu | |
M25 Bendigo - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Ken Cavrak | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Bendigo - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Tai Sach | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
Bendigo Challenger - tvrdý | ||||
02.01.22 kvalifik. | vs. Matthew Dellavedova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Geelong - tráva | ||||
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Erik Holt-Crossman | 4-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Tom Barnsley | 4-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu |