ZÁPAS
09.09.18 | finále | Alafia Ayeni | Felix Corwin | 6-3, 6-3 | Canada F6 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Alafia Ayeni | Felix Corwin | |
1. podání % | 31/53 (58%) | 26/51 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/31 (74%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/22 (50%) | 11/25 (44%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 2/5 (40%) |
Vyhrané body z returnu | 26/51 (51%) | 19/53 (36%) |
Vyhrané body celkem | 60/104 (58%) | 44/104 (42%) |
Dvojchyby | 5 | 4 |
Esa | 4 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Alafia Ayeni | 0-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Felix Corwin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alafia Ayeni | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Alafia Ayeni | 0-3 | |
0-0, 40-30 | ||
Alafia Ayeni | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Alafia Ayeni | 2-3 | |
Alafia Ayeni | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
Alafia Ayeni | 4-3 | |
0-0, 40-30 | ||
Alafia Ayeni | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Alafia Ayeni | 0-0 | |
0-1 | Felix Corwin | |
0-0, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Alafia Ayeni | 1-1 | |
1-2 | Felix Corwin | |
0-0, 30-40 | ||
Alafia Ayeni | 2-2 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
Alafia Ayeni | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-3 | Felix Corwin | |
5-3 | Felix Corwin | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alafia Ayeni vs. Felix Corwin - Vzájemné zápasy
09.09.18 | finále | Alafia Ayeni | Felix Corwin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Canada F6 | tvrdý I. |
Alafia Ayeni form & Felix Corwin form
Alafia Ayeni - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-75, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Samir Banerjee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. David Saye | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Collin Altamirano | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Felix Corwin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Joel Schwaerzler | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anthony Genov | 7-65, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Filip Duda | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Tristan Mccormick | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. William Grant | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-1, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Dian Nedev | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Tristan Mccormick | 1-5, Tristan Mccormick - skreč | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Patrick Maloney | 2-6, 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Bjorn Swenson | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
12.11.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 čtvrtfinále | vs. Jacob Brumm | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.23 2. kolo | vs. Evan Bynoe | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
29.10.23 finále | vs. Jeremy Jin | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.10.23 semifinále | vs. James Connel | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Karl Poling | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Will Mayew | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Matthew Segura | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Morelia - tvrdý | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Johan Alexander Rodriguez | 2-6, 6-3, 6-75 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Drew Van Orderlain | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Gerardo Lopez Villasenor | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ithaca - tvrdý I. | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Adhithya Ganesan | 6-0, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Albuquerque - tvrdý | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. William Grant | 4-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu |