ZÁPAS
08.09.18 | semifinále | Alafia Ayeni | Alejandro Gomez | 6-3, 5-7, 6-2 | Canada F6 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Alafia Ayeni | Alejandro Gomez | |
1. podání % | 46/77 (60%) | 54/81 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/46 (85%) | 34/54 (63%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/31 (55%) | 13/27 (48%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 34/81 (42%) | 21/77 (27%) |
Vyhrané body celkem | 90/158 (57%) | 68/158 (43%) |
Dvojchyby | 5 | 6 |
Esa | 13 | 8 |
STATISTIKY ZÁPASU
2 | ||
0-0 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alafia Ayeni | 1-0 | |
0-0, 40-15 | ||
Alafia Ayeni | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alafia Ayeni | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Alejandro Gomez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
3-3 | Alejandro Gomez | |
4-3 | Alejandro Gomez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alafia Ayeni | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Alafia Ayeni | 5-4 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Alejandro Gomez | |
5-6 | Alejandro Gomez | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Alejandro Gomez | |
0-0, 40-15[BP] | ||
Alafia Ayeni | 1-0 | |
0-0, 40-30 | ||
Alafia Ayeni | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Alejandro Gomez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alafia Ayeni | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Alafia Ayeni | 4-1 | |
0-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Alejandro Gomez | |
Alafia Ayeni | 5-2 | |
0-0, 40-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Alafia Ayeni vs. Alejandro Gomez - Vzájemné zápasy
08.09.18 | semifinále | Alafia Ayeni | Alejandro Gomez | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | Canada F6 | tvrdý I. |
Alafia Ayeni form & Alejandro Gomez form
Alafia Ayeni - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jaycer Lyeons | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Akram El Sallaly | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Juan Martin Fumeaux | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. William Grant | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-75, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Christian Langmo | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 East - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Samir Banerjee | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maxwell Mckennon | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. David Saye | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Enzo Wallart | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Collin Altamirano | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Ezekiel Clark | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Curitiba Challenger - antuka | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nicolas Mejia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Alejandro Gomez - poslední zápasy
Rio De - tvrdý | ||||
16.12.21 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 6-3, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.12.21 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
06.12.21 kvalifik. | vs. Nicolas Barrientos | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Thomas Kano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Nicolas Jarry | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.21 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - antuka | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Kzam | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
21.10.21 2. kolo | vs. Facundo Mena | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.21 1. kolo | vs. Jaroslav Pospisil | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
Ambato Challenger - antuka | ||||
22.09.21 2. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 6-711 | detail zápasu | |
21.09.21 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.09.21 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mathieu Perchicot | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Quito Challenger - antuka | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Facundo Mena | 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.21 kvalifik. | vs. Mario Adre Galarraga | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
12.09.21 finále | vs. Gustavo Heide | 6-78, 5-7 | detail zápasu | |
11.09.21 semifinále | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.09.21 čtvrtfinále | vs. Alejandro Mendoza | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.21 2. kolo | vs. Enrique Bogo | 6-3, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
07.09.21 1. kolo | vs. Marcelo Marino Hidalgo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Frankfurt - antuka | ||||
12.08.21 2. kolo | vs. Eduard Esteve Lobato | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.08.21 1. kolo | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Alexey Vatutin | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.21 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.07.21 1. kolo | vs. Mario Mansilla Diez | 5-7, 6-1, 7-62 | detail zápasu |