ZÁPAS
30.10.17 | kvalifik. | Olly Sadler | Anton Desyatnik | 3-6, 6-4, 6-2 | Egypt F32 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Nový Zéland
11.10.95, 28 Let
11.10.95, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Olly Sadler vs. Anton Desyatnik - Vzájemné zápasy
30.10.17 | kvalifik. | Olly Sadler | Anton Desyatnik | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | Egypt F32 | tvrdý |
Olly Sadler form & Anton Desyatnik form
Olly Sadler - poslední zápasy
Thailand F8 - tvrdý | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Tsung-Hao Huang | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Vietnam F5 - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Ajeet Rai | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.10.18 kvalifik. | vs. Vladimir Polyakov | 4-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Vietnam F4 - tvrdý | ||||
22.10.18 kvalifik. | vs. Samuel Shropshire | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.10.18 2. kolo kval. | vs. Timothy Tep | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Australia F8 - tvrdý | ||||
07.10.18 kvalifik. | vs. Gage Brymer | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 2-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
05.10.18 1. kolo kval. | vs. Daniel Birak | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-2, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.09.18 kvalifik. | vs. David Barclay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
29.09.18 2. kolo kval. | vs. Brenton Chambers | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
28.09.18 1. kolo kval. | vs. Adam Matthew Gadecki | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Jacob Sullivan | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
China F14 - antuka | ||||
30.08.18 2. kolo | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.08.18 1. kolo | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
China F13 - antuka | ||||
20.08.18 1. kolo | vs. Chukang Wang | 4-6, 6-78 | detail zápasu | |
China F12 - antuka | ||||
14.08.18 2. kolo | vs. Jeremy Beale | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.18 1. kolo | vs. Runyu Zhao | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
China F6 - tvrdý | ||||
14.05.18 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 1-6, 0-1, - Olly Sadler - skreč | detail zápasu | |
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Yong Jia Cai | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
China F5 - tvrdý | ||||
07.05.18 2. kolo kval. | vs. Changli Zhang | 2-6, 7-62, 6-77 | detail zápasu | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
China F4 - tvrdý | ||||
04.05.18 čtvrtfinále | vs. Yecong He | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.05.18 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
29.04.18 kvalifik. | vs. Cheng Han | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
28.04.18 2. kolo kval. | vs. Yi Duo Li | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
India F4 - antuka | ||||
21.03.18 2. kolo | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.03.18 1. kolo | vs. G S Sanjay | 6-2, 6-4 | detail zápasu |
Anton Desyatnik - poslední zápasy
M15 Vale - tvrdý | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Terence Das | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Vinicius Saleme | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Joao Monteiro | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 7-5, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-2, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Gregor Schwab | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.09.19 kvalifik. | vs. Pelle Boerma | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Jett Cole | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Juan Ignacio Galarza | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Manasov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Luboslav Ivanchev | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gleb Blekher | 6-3, 2-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Moscow - antuka | ||||
13.08.19 kvalifik. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 5-7, 6-4, 9-11 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Ovcharov | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Aryan Goveas | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.19 kvalifik. | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 7-60, 10-8 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Eric Caleguer | 6-1, 5-7, 16-18 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Anas Fattar | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.07.19 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Vic - antuka | ||||
21.05.19 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Lamine Ouahab | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Valldoreix - antuka | ||||
14.05.19 kvalifik. | vs. Sergio Martos Gornes | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Las - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Sergio Barranco | 7-63, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Joe Herin | 7-63, 3-6, 10-4 | detail zápasu |