ZÁPAS
10.02.20 | 2. kolo kval. | Oleksandr Ovcharenko | Daniil Glinka | 7-66, 6-1 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oleksandr Ovcharenko vs. Daniil Glinka - Vzájemné zápasy
10.02.20 | 2. kolo kval. | Oleksandr Ovcharenko | Daniil Glinka | 7-66, 6-1 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Oleksandr Ovcharenko form & Daniil Glinka form
Oleksandr Ovcharenko - poslední zápasy
M15 Opatija - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Omar Brigida | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Denys Klok | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Chieti - antuka | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-73, 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Daniil Glinka - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - skreč | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Lille Challenger - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
24.02.24 semifinále | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | detail zápasu |