ZÁPAS
28.01.18 | 1. kolo kval. | Oleg Prihodko | Yan Bondarevskiy | 6-2, 6-4 | Spain F3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oleg Prihodko vs. Yan Bondarevskiy - Vzájemné zápasy
27.09.21 | kvalifik. | Yan Bondarevskiy | Oleg Prihodko | 7-63, 6-4 | detail zápasu | Sibiu Challenger | antuka |
07.08.21 | finále | Oleg Prihodko | Yan Bondarevskiy | 7-64, 6-3 | detail zápasu | M15 Telavi | antuka |
28.01.18 | 1. kolo kval. | Oleg Prihodko | Yan Bondarevskiy | 6-2, 6-4 | detail zápasu | Spain F3 | antuka |
Oleg Prihodko form & Yan Bondarevskiy form
Oleg Prihodko - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
07.01.24 finále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Yan Bondarevskiy - poslední zápasy
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
04.03.23 semifinále | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
03.03.23 čtvrtfinále | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
02.03.23 2. kolo | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.11.22 1. kolo | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
09.09.22 čtvrtfinále | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
08.09.22 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - skreč | detail zápasu | |
San Marino - antuka | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
25.07.22 kvalifik. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
Vicenza Challenger - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
16.05.22 kvalifik. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
09.05.22 kvalifik. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | detail zápasu |