ZÁPAS
17.05.19 | čtvrtfinále | Oleg Prihodko | Matias Zukas | 7-611, 3-1, - skreč | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oleg Prihodko | Matias Zukas | |
1. podání % | 24/61 (39%) | 44/67 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/24 (63%) | 23/44 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/37 (59%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 33/67 (49%) | 24/61 (39%) |
Vyhrané body celkem | 70/128 (55%) | 58/128 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 2 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Matias Zukas | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Oleg Prihodko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleg Prihodko | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oleg Prihodko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Oleg Prihodko | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Oleg Prihodko | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleg Prihodko | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Matias Zukas | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7, 8-8, 9-8, 9-9, 10-9, 10-10, 11-10, 11-11, 12-11 | ||
7-611 |
2 | ||
Oleg Prihodko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Matias Zukas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleg Prihodko | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Matias Zukas | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Oleg Prihodko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 |
3 | ||
- skreč |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oleg Prihodko vs. Matias Zukas - Vzájemné zápasy
28.11.19 | 2. kolo | Oleg Prihodko | Matias Zukas | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
17.05.19 | čtvrtfinále | Oleg Prihodko | Matias Zukas | 7-611, 3-1, Matias Zukas - skreč | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Oleg Prihodko form & Matias Zukas form
Oleg Prihodko - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
07.01.24 finále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Matias Zukas - poslední zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |