ZÁPAS
25.06.19 | kvalifik. | Oleg Prihodko | Filip Duda | 6-2, 6-4 | M25 Pardubice | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Oleg Prihodko | Filip Duda | |
1. podání % | 28/47 (60%) | 31/52 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 17/28 (61%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 9/21 (43%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 18/47 (38%) |
Vyhrané body celkem | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 2 |
Esa | 2 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleg Prihodko | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleg Prihodko | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleg Prihodko | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleg Prihodko | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Oleg Prihodko | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Oleg Prihodko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Filip Duda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Oleg Prihodko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Oleg Prihodko | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Filip Duda | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Oleg Prihodko | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Oleg Prihodko vs. Filip Duda - Vzájemné zápasy
25.06.19 | kvalifik. | Oleg Prihodko | Filip Duda | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M25 Pardubice | antuka |
Oleg Prihodko form & Filip Duda form
Oleg Prihodko - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
07.01.24 finále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Filip Duda - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Leti Messina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mason Foxman | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Patrick Kaukovalta | 5-5, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Denny Vojtischek | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 5-7, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Lennart Melzer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Nicolo Consonni | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Kilian Martinez | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Fiorentini | 7-65, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-65, 2-1, Kirill Kivattsev - skreč | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Venturini | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Luciano Carraro | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Houkes | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jan Pleva | 3-6, 1-3, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M25 Bielsko - antuka | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Daniel Paty | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Lodz - antuka | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Filip Pieczonka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alan Bojarski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Dominik Boehler | 3-6, 1-4, - Filip Duda - skreč | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-2, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
26.06.23 kvalifik. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 6-76, 10-8 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Jonasz Dziopak | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu |