Oleg Khotkov/Vladimir Uzhylovsky vs. Marek Gengel/David Poljak 04.03.2020

Oleg Khotkov/Vladimir Uzhylovsky vs. Marek Gengel/David Poljak 04.03.2020 - M15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

04.03.20čtvrtfináleOleg Khotkov/Vladimir Uzhylovsky Marek Gengel/David Poljak - nenastoupil(a/i) Egypt M15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

- nenastoupil(a/i)

Oleg Khotkov
Ukrajina
11.03.90, 30 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Česká republika
17.09.95, 24 Let







Marek Gengel
Vladimir Uzhylovsky
Ukrajina
25.03.88, 32 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Česká republika
17.05.96, 23 Let




David Poljak
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Oleg Khotkov/Vladimir Uzhylovsky vs. Marek Gengel/David Poljak - Vzájemné zápasy

04.03.20čtvrtfináleOleg Khotkov/Vladimir UzhylovskyMarek Gengel/David Poljak Marek Gengel/David Poljak - nenastoupil(a/i) detail zápasuEgypt M15 Sharm tvrdý

Oleg Khotkov/Vladimir Uzhylovsky - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
07.03.20
finále
vs. Vladyslav Manafov/David Pichler1-6, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
06.03.20
semifinále
vs. Raheel Manji/Kelsey Stevenson7-65, 6-3 výhradetail zápasu
04.03.20
čtvrtfinále
vs. Marek Gengel/David Poljak Marek Gengel/David Poljak/David Poljak - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Chien-Hsun Lo/Soichiro Moritani6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu

Marek Gengel/David Poljak - poslední zápasy

Egypt M15 Sharm - tvrdý
04.03.20
čtvrtfinále
vs. Oleg Khotkov/Vladimir Uzhylovsky- Marek Gengel/David Poljak - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
03.03.20
1. kolo
vs. Erik Crepaldi/Giorgio Ricca6-3, 7-65 výhradetail zápasu
Egypt M15 Sharm - tvrdý
25.02.20
1. kolo
vs. Daniele Capecchi/Francesco Maestrelli6-74, 6-4, 8-10 prohradetail zápasu
France M15+H Bressuire - tvrdý I.
21.01.20
1. kolo
vs. Wojciech Marek/Christian Samuelsson3-6, 4-6 prohradetail zápasu
Portugal M15 Sao - tvrdý
02.09.19
čtvrtfinále
vs. Simon Freund/Nicolas Moreno De Alboran7-61, 1-6, 8-10 prohradetail zápasu
02.09.19
1. kolo
vs. Eduardo Lobo De Almeida/Russell Henderson6-2, 6-2 výhradetail zápasu
Hungary M15 Balatonalmadi - antuka
17.06.19
1. kolo
vs. Georgii Kravchenko/Naoki Tajima1-6, 3-6 prohradetail zápasu
Belarus Belarus F3 - tvrdý
20.08.18
čtvrtfinále
vs. Yan Bondarevskiy/Oleksii Krutykh6-3, 6-4 výhradetail zápasu
20.08.18
semifinále
vs. Aliaksandr Liaonenka/Maksim Zubkou6-2, 6-3 výhradetail zápasu
20.08.18
finále
vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze5-7, 6-74 prohradetail zápasu
20.08.18
1. kolo
vs. Niklas Johansson/Arturs Lazdins7-610, 6-3 výhradetail zápasu
Belarus Belarus F2 - tvrdý
13.08.18
čtvrtfinále
vs. Koray Kirci/Anil Yuksel6-3, 6-4 výhradetail zápasu
13.08.18
finále
vs. Conor Berg/Scott Duncan6-71, 4-6 prohradetail zápasu
13.08.18
semifinále
vs. Giorgio Ricca/Francesco Vilardo6-4, 6-2 výhradetail zápasu
13.08.18
1. kolo
vs. Yan Bondarevskiy/Shonigmatjon Shofayziyev7-67, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F4 - tvrdý
05.02.18
čtvrtfinále
vs. Adrian Andrzejczuk/Daniil Zarichanskyy7-5, 6-4 výhradetail zápasu
05.02.18
semifinále
vs. Tom Jomby/Daniel Nguyen7-5, 2-6, 10-8 výhradetail zápasu
05.02.18
finále
vs. Julian Ocleppo/Andrea Vavassori5-7, 4-6 prohradetail zápasu
05.02.18
1. kolo
vs. Pavel Krainik/Jeroen Vanneste7-66, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F3 - tvrdý
29.01.18
1. kolo
vs. Vladyslav Manafov/Issam Haitham Taweel6-74, 4-6 prohradetail zápasu
Egypt Egypt F2 - tvrdý
22.01.18
čtvrtfinále
vs. Thiemo de Bakker/Michiel De Krom2-6, 3-6 prohradetail zápasu
22.01.18
1. kolo
vs. Haadin Bava/Daniil Zarichanskyy6-4, 7-62 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F1 - tvrdý
15.01.18
čtvrtfinále
vs. Gianni Mina/Jules Okala6-4, 6-1 výhradetail zápasu
15.01.18
semifinále
vs. Thiemo de Bakker/Yannick Mertens2-6, 2-6 prohradetail zápasu
15.01.18
1. kolo
vs. Leny Mitjana/Jose Fco. Vidal Azorin6-3, 7-63 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F6 - tvrdý
20.02.17
čtvrtfinále
vs. Chandril Sood/Lakshit Sood4-6, 6-76 prohradetail zápasu
20.02.17
1. kolo
vs. Oleg Khotkov/Olexiy Kolisnyk6-2, 7-5 výhradetail zápasu
Egypt Egypt F5 - tvrdý
13.02.17
1. kolo
vs. Nathan Eshmade/Sem Verbeek6-1, 1-6, 3-10 prohradetail zápasu
Czech Republic Czech Republic - koberec
17.10.16
1. kolo
vs. David Martinek/David Zelinka6-1, 6-4 výhradetail zápasu
17.10.16
čtvrtfinále
vs. Ondrej Krstev/Patrik Rikl3-6, 7-64, 8-10 prohradetail zápasu
<