ZÁPAS
16.08.19 | čtvrtfinále | Octavio Volpi | Boris Arias | 6-4, 6-3 | M15 La | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Octavio Volpi | Boris Arias | |
1. podání % | 37/68 (54%) | 42/64 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/37 (70%) | 29/42 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 16/31 (52%) | 6/22 (27%) |
Vyhrané break-bally | 4/14 (29%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 29/64 (45%) | 26/68 (38%) |
Vyhrané body celkem | 71/132 (54%) | 61/132 (46%) |
Dvojchyby | 8 | 1 |
Esa | 2 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Boris Arias | |
0-0, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Octavio Volpi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
0-2 | Boris Arias | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Octavio Volpi | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Boris Arias | |
0-0, 15-0, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-3 | Boris Arias | |
0-0 | ||
Octavio Volpi | 4-3 | |
0-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Boris Arias | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Octavio Volpi | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Boris Arias | |
0-0, 0-15, 40-40, 40-A | ||
Octavio Volpi | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Boris Arias | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Octavio Volpi | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Boris Arias | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Octavio Volpi | 4-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Boris Arias | |
0-0 | ||
Octavio Volpi | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP] | ||
5-3 | Boris Arias | |
0-0 | ||
6-3 |
Argentina
29.02.00, 24 Let
29.02.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bolívia
09.11.93, 30 Let
108 408 $
09.11.93, 30 Let
108 408 $
Octavio Volpi vs. Boris Arias - Vzájemné zápasy
16.08.19 | čtvrtfinále | Octavio Volpi | Boris Arias | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 La | antuka |
Octavio Volpi form & Boris Arias form
Octavio Volpi - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-4, 1-5, - Octavio Volpi - skreč | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Niklas Schell | 4-6, 0-3, - Octavio Volpi - skreč | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
03.12.19 kvalifik. | vs. Karsten Wuyts | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dmytro Slyepkan | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.11.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Mariano Navone | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Diego Digraci | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Britez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 4-1, Victor Ernaelsteen - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mohamed Hassan | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Ignacio Vinas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Anas Fattar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Franco Feitt | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.09.19 kvalifik. | vs. Ilarion Danilchenko | 4-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 7-64, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 0-2, - Octavio Volpi - skreč | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Pesko | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Carl Emil Overbeck | 6-3, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Boris Arias - poslední zápasy
Santa Cruz - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Gerard Campana Lee | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
Monterrey Challenger - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Blaise Bicknell | 6-70, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Leopoldo - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Jan Choinski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
14.02.22 2. kolo kval. | vs. Connor Farren | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Sanchez | 6-3, 6-74, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Cancun - tvrdý | ||||
07.02.22 2. kolo kval. | vs. Connor Farren | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
07.02.22 1. kolo kval. | vs. Pedro Cressoni | 3-6, 6-2, 12-10 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Blumenau Challenger - antuka | ||||
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Lautaro Pane | 6-3, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
18.11.21 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
17.11.21 1. kolo | vs. Santiago Navarro | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M25 Guayaquil - antuka | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.21 1. kolo | vs. Patricio Alvarado | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.10.21 kvalifik. | vs. Ian Turner | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Mario Cazares Tipan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-4, 6-78, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
08.10.21 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.10.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
04.10.21 kvalifik. | vs. Cesar Reano | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
07.09.21 1. kolo | vs. Mateo Gomez | 5-7, 5-7 | detail zápasu |