ZÁPAS
11.11.18 | kvalifik. | Nuutti Jokinen | Pavle Daljev | 7-5, 4-6, 6-3 | Finland F4 | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Nuutti Jokinen | Pavle Daljev | |
1. podání % | 62/88 (70%) | 52/100 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/62 (66%) | 36/52 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 20/48 (42%) |
Vyhrané break-bally | 5/12 (42%) | 3/7 (43%) |
Vyhrané body z returnu | 44/100 (44%) | 34/88 (39%) |
Vyhrané body celkem | 98/188 (52%) | 90/188 (48%) |
Dvojchyby | 7 | 6 |
Esa | 1 | 16 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Nuutti Jokinen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nuutti Jokinen | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nuutti Jokinen | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Nuutti Jokinen | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-3 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nuutti Jokinen | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
5-5 | Pavle Daljev | |
6-5 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Nuutti Jokinen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 40-40, 40-A | ||
1-2 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nuutti Jokinen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nuutti Jokinen | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nuutti Jokinen | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
3 | ||
Nuutti Jokinen | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Pavle Daljev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nuutti Jokinen | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Nuutti Jokinen | 1-2 | |
Nuutti Jokinen | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Pavle Daljev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nuutti Jokinen | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Nuutti Jokinen | 4-3 | |
Nuutti Jokinen | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
Fínsko
30.04.99, 24 Let
30.04.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Srbsko
23.02.92, 32 Let
23.02.92, 32 Let
Nuutti Jokinen vs. Pavle Daljev - Vzájemné zápasy
11.11.18 | kvalifik. | Nuutti Jokinen | Pavle Daljev | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | Finland F4 | tvrdý I. |
Nuutti Jokinen form & Pavle Daljev form
Nuutti Jokinen - poslední zápasy
M15 Helsinki - antuka | ||||
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Kouvola - tvrdý | ||||
25.05.21 kvalifik. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-3, 2-6, 13-15 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Milos Vujasinovic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Robertas Vrzesinski | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Finland F4 - tvrdý I. | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.18 kvalifik. | vs. Pavle Daljev | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 7-68, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
Finland F3 - antuka | ||||
12.08.18 kvalifik. | vs. Philip Bachmaier | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Teo Tuominen | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Pavle Daljev - poslední zápasy
M25 Zlatibor - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Mitrovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Boris Stojanovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Simone Agostini | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Petar Jovic | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Marko Nikolic | 3-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Milan Drinic | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Alexandar Balj | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Iliyan Radulov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Antonio Massara | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Moein Taheri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Rik Muller | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pirot - antuka | ||||
20.09.22 kvalifik. | vs. Sasa Markovic | 6-72, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
19.09.22 1. kolo kval. | vs. Matej Galik | 6-2, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Vasiliy Kichigin | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Zlatibor - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Goran Zivotic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 0-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Budva - antuka | ||||
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Marko Maric | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Zhukov | 0-6, 3-6 | detail zápasu |