ZÁPAS
12.07.19 | čtvrtfinále | Norbert Gombos | Zhe Li | 6-4, 6-2 | Winnipeg Challenger | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Norbert Gombos | Zhe Li | |
1. podání % | 36/63 (57%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 29/36 (81%) | 21/32 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/27 (56%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/4 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/50 (40%) | 19/63 (30%) |
Vyhrané body celkem | 64/113 (57%) | 49/113 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 2 |
Esa | 11 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Norbert Gombos | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Norbert Gombos | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Norbert Gombos | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Norbert Gombos | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Zhe Li | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Norbert Gombos | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Zhe Li | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Norbert Gombos vs. Zhe Li - Vzájemné zápasy
12.07.19 | čtvrtfinále | Norbert Gombos | Zhe Li | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Winnipeg Challenger | tvrdý |
Norbert Gombos form & Zhe Li form
Norbert Gombos - poslední zápasy
Split Challenger - antuka | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Girona Challenger - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Francesco Forti | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Orleans Challenger - tvrdý I. | ||||
25.09.23 kvalifik. | vs. Tristan Lamasine | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul Challenger - tvrdý | ||||
04.09.23 1. kolo | vs. Denis Yevseyev | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Stefano Travaglia | 7-61, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Kimmer Coppejans | 5-3, - Norbert Gombos - skreč | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Benoit Paire | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Toby Alex Kodat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Manuel Guinard | 7-65, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe Challenger - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 7-62, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Laurent Lokoli | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Moreno De Alboran | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Ilkley Challenger - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Jerome Kym | 3-6, 7-66, 6-77 | detail zápasu | |
13.06.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Heilbronn Challenger - antuka | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Ghibaudo | 6-74, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Prague 2 - antuka | ||||
11.05.23 2. kolo | vs. Shintaro Mochizuki | 6-78, 6-72 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Dominik Koepfer | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu |
Zhe Li - poslední zápasy
Matsuyama Challenger - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Tatsuma Ito | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Omni Kumar | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Shenzhen 2 - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. James Duckworth | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-3, 7-60 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Jimmy Yang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Piotr Matuszewski | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Shenzhen 1 - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Xiaofei Wang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Lock | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guangzhou Challenger - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Hong - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Zhao Zhao | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Zhuhai Challenger - tvrdý | ||||
25.08.23 semifinále | vs. Jason Jung | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Yinchuan - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Yan Bai | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Fuzhou - tvrdý | ||||
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Hanwen Li | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Mattias Southcombe | 6-2, 7-61 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Ying-Ze Chen | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
09.07.23 finále | vs. Jie Cui | 4-6, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
08.07.23 semifinále | vs. Daniil Ostapenkov | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Ray Ho | 7-61, 6-0 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Tao Mu | 6-1, 3-0, Tao Mu - skreč | detail zápasu | |
05.07.23 1. kolo | vs. Aoran Wang | 2-2, Aoran Wang - skreč | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
18.06.23 finále | vs. Kuan-Yi Lee | 6-3, Kuan-Yi Lee - skreč | detail zápasu |