ZÁPAS
10.06.19 | kvalifik. | Noah Schachter | Rikhardt Bierman | 6-0, 3-0, - skreč | M15 Akko | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
23.05.99, 24 Let
23.05.99, 24 Let
Noah Schachter vs. Rikhardt Bierman - Vzájemné zápasy
10.06.19 | kvalifik. | Noah Schachter | Rikhardt Bierman | 6-0, 3-0, Rikhardt Bierman - skreč | detail zápasu | M15 Akko | tvrdý |
Noah Schachter form & Rikhardt Bierman form
Noah Schachter - poslední zápasy
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Jaycer Lyeons | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joshua Muhire | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Christopher Bulus | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Courtney John Lock | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
Cleveland Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Joshua Sheehy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Wesley - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Andres Andrade | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Ithaca - tvrdý I. | ||||
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Adit Sinha | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Bradley Paliska | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Facundo Mena | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Amador Salazar | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-75, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Franco Roncadelli | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Derek Pham | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Gerard Planelles Ripoll | 5-7, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Jake Van Emburgh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Karl Poling | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mehdi Benchakroun | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
17.10.23 kvalifik. | vs. Emile Hudd | 6-74, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Evans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Setubal - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Philip Hjorth | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Lima Challenger - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 7-67, 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Rikhardt Bierman - poslední zápasy
M15 Santo - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Charles Force | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Federico Infante Santana | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Sergio Luis Hernandez Ramirez | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pretoria - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Johannesburg - tvrdý | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.08.19 kvalifik. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Sintra - tvrdý | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Francisco Cabral | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Pedro Gabriel Rodrigues | 5-7, 7-67, 5-10 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ricardo Brancal | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Roee Benya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
29.07.19 kvalifik. | vs. Hendrik Jebens | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Mikal Statham | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Zandrix Acob | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Rodolfo Villavicencio Castro | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Nicolas Mejia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Anas Abdelouahid | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Matias Pomar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Horst Rieder | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 kvalifik. | vs. Noah Schachter | 0-6, 0-3, - Rikhardt Bierman - skreč | detail zápasu | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Ashwin Ryan Sharma | - Rikhardt Bierman - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo kval. | vs. Filip Ambrozy | 3-6, 6-2, 10-1 | detail zápasu | |
14.05.19 kvalifik. | vs. Sacha Modica | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.05.19 kvalifik. | vs. Egill Sigurdsson | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Great Britain - tvrdý I. | ||||
24.09.18 kvalifik. | vs. George Houghton | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. James Mitchell | 6-0, 6-3 | detail zápasu |