Izrael
16.11.99, 24 Let
16.11.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
12.10.00, 23 Let
12.10.00, 23 Let
Nir Vodavoz vs. Benjamin Niv - Vzájemné zápasy
09.09.19 | kvalifik. | Nir Vodavoz | Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Varna | antuka |
Nir Vodavoz form & Benjamin Niv form
Nir Vodavoz - poslední zápasy
M15 Kfar - tvrdý | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
21.06.22 kvalifik. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Tom Sorin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 4-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sean Kamyshev | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Tom Saporta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Cosmin Ontica | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Benjamin Niv | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sajur - tvrdý | ||||
03.09.19 kvalifik. | vs. Preston Brown | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
02.09.19 1. kolo kval. | vs. Amit Kakon | 6-3, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kiryat - tvrdý | ||||
20.08.19 kvalifik. | vs. James Ibrahim | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Gageav | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 3-6, 0-4, - Nir Vodavoz - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Beibit Zhukayev | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Evzen Holis | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Petr Michnev | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Netanya - tvrdý | ||||
18.06.19 kvalifik. | vs. Andrea Picchione | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Victor Gurevich | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tel - tvrdý | ||||
26.03.19 kvalifik. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo kval. | vs. Ran Amar | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Israel F14 - tvrdý | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Keivon Tabrizi | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Israel F13 - tvrdý | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Israel F12 - tvrdý | ||||
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Jesse Ross | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Austria F4 - antuka | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Kris Krawcewicz | 4-2, Kris Krawcewicz - skreč | detail zápasu |
Benjamin Niv - poslední zápasy
M15 Naples - antuka | ||||
05.10.21 1. kolo kval. | vs. Jake Krug | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Belgrade - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.20 2. kolo kval. | vs. Jurgen Briand | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Ivo Cimino | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.12.19 kvalifik. | vs. Thanapet Chanta | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Hassan Al Mousa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
09.12.19 1. kolo kval. | vs. Francis Pare | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.10.19 kvalifik. | vs. Philip Bachmaier | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Julian Freudenreich | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Burgas - antuka | ||||
11.10.19 2. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.10.19 1. kolo | vs. Vasil Dimitrov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.19 kvalifik. | vs. Bozo Barun | 4-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Dian Nedev | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Ivanov | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Varna - antuka | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Quentin Folliot | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.09.19 1. kolo | vs. Yannick Lenaerts | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Nir Vodavoz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Radoslav Shandarov | 3-6, 7-62, 15-13 | detail zápasu | |
M25 Dublin - koberec | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Philip Lynch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Philip Lynch | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25+H Ajaccio - tvrdý | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Beauge | 2-6, 2-5, - Benjamin Niv - skreč | detail zápasu | |
M15 Plovdiv - antuka | ||||
04.06.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
09.05.19 2. kolo | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Roee Benya | 6-77, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Qatar F6 - tvrdý | ||||
15.12.18 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 6-3, 0-6, 3-5, - Benjamin Niv - skreč | detail zápasu | |
Qatar F5 - tvrdý | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Uladzimir Filipovich | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Qatar F4 - tvrdý | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Antoine Bellier | 2-6, 3-6 | detail zápasu |