ZÁPAS
03.09.17 | finále | Nino Serdarusic | Manuel Pena Lopez | 6-3, 6-2 | Serbia F4 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nino Serdarusic | Manuel Pena Lopez | |
1. podání % | 45/67 (67%) | 31/53 (58%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/45 (69%) | 18/31 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/22 (41%) | 7/22 (32%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 28/53 (53%) | 27/67 (40%) |
Vyhrané body celkem | 68/120 (57%) | 52/120 (43%) |
Dvojchyby | 7 | 5 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nino Serdarusic vs. Manuel Pena Lopez - Vzájemné zápasy
03.09.17 | finále | Nino Serdarusic | Manuel Pena Lopez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | Serbia F4 | antuka |
10.08.17 | 2. kolo | Nino Serdarusic | Manuel Pena Lopez | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Serbia F1 | antuka |
Nino Serdarusic form & Manuel Pena Lopez form
Nino Serdarusic - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detail zápasu |
Manuel Pena Lopez - poslední zápasy
M25 Hurlingham - antuka | ||||
06.03.20 čtvrtfinále | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.20 2. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.03.20 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-3, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 0-2, - Manuel Pena Lopez - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
08.02.20 čtvrtfinále | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
06.02.20 1. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
06.02.20 2. kolo | vs. Matias Zukas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Weston - antuka | ||||
01.02.20 semifinále | vs. Gianluigi Quinzi | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.20 čtvrtfinále | vs. Alexander Ritschard | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.01.20 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-73, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
29.01.20 1. kolo | vs. Lucas Gerch | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.01.20 finále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.01.20 semifinále | vs. Jose Pereira | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.20 čtvrtfinále | vs. Christian Langmo | 4-6, 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.20 2. kolo | vs. Mark Whitehouse | 3-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
21.01.20 1. kolo | vs. Masood Eisa-Beygi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Rodrigo Banzer | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 6-4, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
11.11.19 1. kolo | vs. Keegan Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Adrian Andreev | 1-5, - Manuel Pena Lopez - skreč | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Giles Hussey | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
27.10.19 finále | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.10.19 semifinále | vs. Mathieu Perchicot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
26.10.19 čtvrtfinále | vs. Marlon Vankan | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
26.10.19 2. kolo | vs. Stefano Battaglino | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
19.10.19 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.19 čtvrtfinále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-1, 6-3 | detail zápasu |