ZÁPAS
21.10.17 | semifinále | Nino Serdarusic | Alexandre Muller | 6-3, 6-4 | Tunisia F31 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nino Serdarusic | Alexandre Muller | |
1. podání % | 31/50 (62%) | 46/66 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/31 (87%) | 28/46 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/19 (42%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 31/66 (47%) | 15/50 (30%) |
Vyhrané body celkem | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nino Serdarusic vs. Alexandre Muller - Vzájemné zápasy
06.01.24 | 1. kolo kval. | Alexandre Muller | Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Auckland | tvrdý |
21.10.17 | semifinále | Nino Serdarusic | Alexandre Muller | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Tunisia F31 | antuka |
23.06.16 | 2. kolo | Alexandre Muller | Nino Serdarusic | 7-5, 2-6, 6-2 | detail zápasu | Macedonia F1 | antuka |
Nino Serdarusic form & Alexandre Muller form
Nino Serdarusic - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Jozef Kovalik | 6-3, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Zdenek Kolar | 2-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Cezar Cretu | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Tim Handel | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 4-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sebastian Gima | 4-6, 6-3, 6-71 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Tenerife 1 - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Valentin Royer | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexandre Muller | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Ethan Quinn | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charlottesville Challenger - tvrdý I. | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 7-65, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
30.10.23 1. kolo | vs. Eliot Spizzirri | 6-1, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-64, 6-74 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nikoloz Gurgenidze | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Andrew Paulson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Augsburg Challenger - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Alexandre Muller - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Soon-Woo Kwon | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nuno Borges | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.24 2. kolo | vs. Grigor Dimitrov | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 7-65, 7-5 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-1, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Andy Murray | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Lukas Klein | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Michael Mmoh | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 6-2, 6-73, 6-4, 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
11.01.24 čtvrtfinále | vs. Taro Daniel | 4-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
10.01.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
07.01.24 kvalifik. | vs. Constant Lestienne | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 7-5, 6-77, 6-75 | detail zápasu | |
Helsinki Challenger - tvrdý I. | ||||
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Arthur Rinderknech | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mark Lajal | 6-1, 0-6, 6-1 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Eero Vasa | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Paris - tvrdý I. | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Roman Safiullin | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Vienna - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Tommy Paul | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.10.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Sonego | 1-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.23 1. kolo kval. | vs. Lloyd Harris | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Olbia Challenger - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Ugo Blanchet | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 3-6, 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
Shanghai - tvrdý | ||||
05.10.23 1. kolo | vs. Mikhail Kukushkin | 7-66, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
27.09.23 kvalifik. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Zhuhai - tvrdý | ||||
23.09.23 2. kolo | vs. Sebastian Korda | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu |